Zamknij
REKLAMA

Barwik. Warsztaty dla kobiet Jestem CUDem

01:00, 07.03.2020 | Artykuł sponsorowany/Małgorzata Kmiecik
foto pixabay

Z okazji Dnia Kobiet wszystkie chętne panie mają szansę wziąć udział w w holistycznych warsztatach z harmonii Ciała, Umysłu i Ducha pod tytułem „Jestem CUDem”. Na wyjątkowych zajęciach panie dowiedzą się, jak pielęgnować swoje zewnętrzne piękno oraz jak zadbać o swoje piękno wewnętrzne. Już 13 marca w Dworku Barwik!

Intensywny, ale i pełen korzyści dzień zaplanowali organizatorzy warsztatów holistycznych „Jestem CUDem”. Głównym celem jest rozwinięcie pewności siebie w uczestniczkach, a wiadomo, że kobiety nierzadko mają problem z akceptacją samej siebie. Na zajęciach Panie nauczą się upiększać swój wygląd zewnętrzny podczas zajęć z pielęgnacji, a także dbać o swoje wnętrze, by w pełni wykorzystywać swoje zasoby, aby osiągać upragnione cele, zdobywać umiejętność zarządzania swoim sukcesem.

foto nadesłane

 

Małgorzata Kmiecik - kobieta radosna i spełniona

Nazywam się Małgorzata Kmiecik.  Dwa lata temu  pewnej gwałtownej nocy moje życie stanęło na głowie. Tamtej przełomowej nocy powiedziałam: Dość!! Następnego dnia pakując kilka osobistych rzeczy wyprowadziłam się z córką z naszego dotychczasowego domu i rozpoczęłam nowy rozdział naszego życia. Pytanie, które sobie zadawałam: "Jak chcesz żeby wyglądała twoja przyszłość"? było dla mnie tajemnicą i wielką niewiadomą. Wiedziałam na pewno czego nie chcę. Nie chciałam dłużej żyć, jak dotychczas. Mimo wielu obaw postanowiłam zmierzyć się tym co przyniosą kolejne dni. Wkroczyłam na zupełnie nową drogę, która okazała się pełna niespodzianek, odkrywania siebie i poznawania CUDownych ludzi takich jak Małgosia Kieliszczyk i Krzysztof Maszota.  Los zaczął się do mnie uśmiechać, a swoją historię chcę opowiedzieć paniom na spotkaniu w Barwiku. Moim pragnieniem jest zainspirowanie i pobudzenie do odkrywania swojego CUDu każdą z pań.

 

 

 

CUD - ciało, umysł, dusza

Małgorzata Kieliszczyk - psycholog, certyfikowany coach, redaktor w Radio Praga, praktyk neurolingwistyki, administratorka Mindfulness, która zawodowo zajmuje się holistycznym rozwojem osobistym w równowadze i harmonii we wszystkich obszarach życia.

- Myślisz o sobie, jak bardzo jesteś ważna? Wiesz, że jesteś cudem? To, Kim jesteś, jest ważniejsze od tego, Kim nauczono Cię być! Natura wyposażyła Cię w CIAŁO, które poprzez działanie urzeczywistnia fizycznie Twoje potrzeby i  marzenia, UMYSŁ zdolny do kreacji i DUSZĘ, która czuje i inspiruje. CUD - pierwsze litery twojego jestestwa. Kiedy świadomie zaakceptujesz siebie z całym swoim blaskiem i cieniem, zrozumiesz, że zawsze jesteś we właściwym miejscu.

 

 

Krzysztof Maszota - ekspert edukacji finansowej,  wyjątkowy człowiek ze świata zarządzania pieniądzem, który zaprosi do szerokich widoków zarabiania oraz Ilona Dejneka, specjalistka od dbania o urodę, zdrowie i dom bez chemii.

 

- Zapraszam na wykłady, w trakcie których panie otrzymają odpowiedzi na nurtujące  pytania, inspirację, motywację i konkretne narzędzia do zmiany jakości życia – zachęca Małgorzata Kmiecik, mieszkanka Barwika, organizatorka warsztatów. 

Tego dnia będzie można też zapoznać się z karnetami na zabiegi upiększające oraz z zajęciami cyklicznymi DNA. Odbędzie się losowanie niespodzianki dla dwóch pań. Będzie kawa, herbata, poczęstunek, obiad.

Warsztaty „Jestem CUDem” odbędą się 13 marca w godzinach 10.00-17.00 w Dworku Barwik k/Pomieczyna.

Organizator: Świadome Piękno by Małgorzata Kmiecik.

Koszt: 250 złotych

Zapisy pod numerem tel. 881 540 826.

foto.nadesłane

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone