Zamknij

Na Kaszubach trwa sezon grzybowy. Wystarczy wejść do lasu na kilka minut

20:12, 13.08.2023 Aktualizacja: 20:38, 13.08.2023
Skomentuj fot.nadesłane fot.nadesłane

Grzybiarze są bez wątpienia w swoim żywiole. Pogoda sprzyja, więc nastąpił wysyp grzybów. Pani Basia napisała nam, że w rejonie Czeczewa (gm. Przodkowo) zaledwie 15 minut wystarczyło, by zebrać pokaźną ilość prawdziwków, z których największy waży ponad 2 kg. 

Ostatnio informowaliśmy o borowiku-gigancie, którego znalazł pan Grzegorz z Kiełpina. Ale okazuje się, że podobnych okazów w kaszubskich lasach jest więcej. Pani Basia informuje, że w rejonie Czeczewa udało jej się znaleźć pokaźny okaz.

[ZT]46671[/ZT]

Sporo pięknych borowików znalazła też nasza Czytelniczka, która wybrała się do lasu w rejonie Skrzeszewa (gm. Sierakowice). 

[FOTORELACJA]28121[/FOTORELACJA]

 

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Największy MUCHOMORNajwiększy MUCHOMOR

2 4

SROMOTNIKOWY toruński zatruł większość wyznawców sekty pislamskiej. Na szczęście chrześcijanie go
rozpoznali i omijają z daleka. Ekstrakt trucizny im nie zagraża, dzięki Bogu !!

12:17, 14.08.2023
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Alojzy WursztaAlojzy Wurszta

4 0

Co Ty bierzesz człowieku? Skończcie z tym politykowaniem w każdym możliwym miejscu, bo rzygać się chce...

13:17, 14.08.2023

0%