Psycholog

Nr oferty: StPr/22/0847Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bielińskiego 6/2, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii indywidualnej. Praca w godz. 10.00 - 18.00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: PSYCHOLOGIA
    Język:
    • polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Odnova Dla Ciebie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Bielińskiego 6/2, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Justyna Stencel
        Numer telefonu: 786 019 808
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie i/lub cv;
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pon-pt, Godziny : 10-18
        Opieka nad wychowankami, pomoc w nauce i rozwijaniu umiejętności, organizacja czasu wolnego wychowanków, prowadzenie dokumentacji wychowanków.
        StPr/22/0940
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        StPr/22/0942

        Szczepienie elementów stalowych, szlifowanie, prasowanie, wiercenie.
        StPr/22/0916
        data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
        wynagrodzenie od od 3 500 do 3 900 PLN

        Obsługa tokarki lub frezarki.
        StPr/22/0917

        Pracownik biurowy/grafik komputerowy
        StPr/22/0875
        data rozpoczęcia pracy od 10.06.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

        Prowadzenie terapii indywidualnej. Praca w godz. 10.00 - 18.00.
        StPr/22/0847
        data rozpoczęcia pracy od 30.05.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN