Pracownik biurowy/grafik komputerowy

Nr oferty: StPr/22/0875Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Pracownik biurowy/grafik komputerowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Szymańska
    Numer telefonu: 586940939
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Opieka nad wychowankami, pomoc w nauce i rozwijaniu umiejętności, organizacja czasu wolnego wychowanków, prowadzenie dokumentacji wychowanków.
    StPr/22/0940
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    StPr/22/0942

    Szczepienie elementów stalowych, szlifowanie, prasowanie, wiercenie.
    StPr/22/0916
    data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 500 do 3 900 PLN

    Obsługa tokarki lub frezarki.
    StPr/22/0917

    StPr/22/0875
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

    Prowadzenie terapii indywidualnej. Praca w godz. 10.00 - 18.00.
    StPr/22/0847
    data rozpoczęcia pracy od 30.05.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN