Technik dentystyczny

Nr oferty: StPr/22/0905Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie protez całkowitych lub częściowych, znajomość pracy w akrylu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • wykonywanie protez, koron, mostów porcelanowych
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 10)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Sylwia Marciniak
        Numer telefonu: 586940937
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy na ref syanowisko
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Obsługa klienta telefoniczna i mailowa. Przygotowanie ofert handlowych.
        StPr/22/1177
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        OBRÓBKA MATERIAŁÓW ZGODNIE Z POWIERZONYM I ZLECONYM WZOREM; SZYCIE TAPICERKI MEBLOWEJ; KONTROLA JAKOŚCI WYKONANIA ELEMENTU PO JEGO OBROBIENIU; TERMINOWA REALIZACJA POWIERZONYCH ZADAŃ PRODUKCYJNYCH, INNE PRACE ZLECONE PRZEZ PRZEŁOŻONEGO.
        StPr/22/1134
        data rozpoczęcia pracy od 08.08.2022
        wynagrodzenie od od 4 284,04 PLN

        Obsługa aparatów fryzjerskich, mycie włosów, stosowanie nowoczesnych technik koloryzacji, dobieranie fryzur do kształtu głowy, strzyżenie, stylizacja.
        StPr/22/1140
        data rozpoczęcia pracy od 23.08.2022
        wynagrodzenie od od 1 505 PLN

        Wykonywanie protez całkowitych lub częściowych, znajomość pracy w akrylu
        StPr/22/0905
        data rozpoczęcia pracy od 19.08.2022