Księgowy

Nr oferty: StPr/22/1365Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Księgowanie dokumentów, archiwizacja.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • obsługa komputera
  • znajomość obsługi sprzętu biurowego
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Emilia Sadowska
      Numer telefonu: 586940938
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy po stażu;
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      PRODUKCJA MEBLI ZGODNIE Z OTRZYMANYM ZLECENIEM; OBRÓBKA SUROWCÓW, KOMPONENTÓW I PÓŁPRODUKTÓW ORAZ MONTAŻ ZGODNY Z DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ I ZLECENIEM PRODUKCYJNYM; OBSŁUGA MASZYN I NARZĘDZI STOLARSKICH ORAZ UTRZYMANIE ICH WE WŁAŚCIWYM STANIE TECHNICZNYM; KONTROLA JAKOŚCIOWA WYKONANYCH ELEMENTÓW; UTRZYMANIE STOLARNI ORAZ STANOWISKA PRACY W NALEŻYTYM STANIE; PRZESTRZEGANIE REGULAMINU PRACY ORAZ RZETELNE WYKONYWANIE PRACY; INNE PRACE ZLECONE PRZEZ PRZEŁOŻONEGO
      StPr/22/1398
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 353,12 PLN

      Opieka nad wychowankami, pomoc w nauce i rozwijaniu zainteresowań, organizacja czasu wolnego wychowanków, prowadzenie dokumentacji wychowanków. Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6.
      StPr/22/1389
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      OBSŁUGA KLIENTÓW, PRZYJMOWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ, PRZYGOTOWYWANIE KANAPEK TYPU KEBAB, SMAŻENIE FRYTEK, KROJENIE KEBABU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA KART PŁATNICZYCH.
      StPr/22/1379
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Prace ślusarskie ,wykończeniowe elementów spawanych. Pracodawca wyraża chęć przyuczenia kandydata na oferowane stanowisko pracy.
      StPr/22/1386
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      Księgowanie dokumentów, archiwizacja.
      StPr/22/1365
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Praca w terenie otwartym. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy.
      StPr/22/1341
      data rozpoczęcia pracy od 13.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

      StPr/22/1340

      Ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowym, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Szczegółowe informacje o wymaganych dokumentach i wymaganiach stawianym kandydatom są podane na stronie : https://dobor.pomorska.policja.gov.pl Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00 - 14:00 14:00 - 22:00 22:00 - 6:00 7:00 - 19:00 19:00 - 7:00
      StPr/22/1250
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2022
      wynagrodzenie od od 4 981 do 5 548 PLN