Specjalista ds. sprzedaży

Nr oferty: StPr/19/1080Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: CEYNOWY 7, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych. Praca w godzinach 8.00 - 16.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 775 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
    Uprawnienia:
    • doświadczenie zawodowe 1 rok
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: LEMAR E. CZYŻA, P. BIELEŃ SPÓŁKA JAWNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kołobrzeska 50, 10-434 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
        Osoba do kontaktu: Patrycja Wołoszyn
        Numer telefonu: 533-303-559
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Termin: pon-pt, Godziny : 08-16
        BUDOWANIE ZESPOŁU, ZWIĘKSZANIE SPRZEDAŻY, MOTYWOWANIE ZESPOŁU, PLANOWANIE PRACY ZESPOŁU
        26/6/2019
        data rozpoczęcia pracy od 13.06.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych. Praca w godzinach 8.00 - 16.00.
        StPr/19/1080
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
        wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN

        Przygotowanie stanowisk pracy Sprzątanie Manicure hybrydowy Przedłużenie paznokci metodą żelową Pedicure Henna i regulacja brwi Wosk ciała i twarzy
        StPr/19/1073
        data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        1. Organizacja badań psychologicznych dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej oraz funkcjonujacych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka 2. Zaliczenie wyników badań testowych i
        StPr/19/1074

        Wykonywanie prostych prac budowlanych oraz praz porządkowych na terenie budowy
        StPr/19/1077
        data rozpoczęcia pracy od 10.07.2019
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        - obsługa gości restauracji - kompletowanie zamówień - dostarczanie potraw pod wskazany adres
        StPr/19/1060
        data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        - obsługa klienta - przygotowanie deserów lodowych, lodów, shake-ów oraz gofrów - miła obsługa gości restauracji - obsługa kasy fiskalnej
        StPr/19/1061
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        ROZNOSZENIE ULOTEK, ROZDAWANIE ULOTEK, PLAKATOWANIE, ANKIETOWANIE
        20/6/2019
        data rozpoczęcia pracy od 07.06.2019

        pomocnik piekarza Przygotowanie ciasta do produkcji , wypiek pieczywa, ciast, obsługa maszyn piekarniczych.
        StPr/19/1031
        data rozpoczęcia pracy od 05.06.2019
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Obsługa klienta na stacji paliw. Sprzedaż akcesoriów samochodowych, sprzedaż hod dogów. Mile widziana książeczka sanepidowska. Praca na dwie zmiany od godz 7,00 do godziny 19,00 oraz od godziny 19,00
        StPr/19/0971
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 300 PLN