nauczyciel bibliotekarz

Nr oferty: StPr/19/1212Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: WZGÓRZE WOLNOŚCI 1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: obowiązki nauczyciela bibliotekarza w szkole podstawowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 18
Data rozpoczęcia: 02.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 483 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • ukończyła studia wyższe w zakresie bibliotekoznawstwa na poziomie wymaganym od nauczycieli danego typu szkoły lub studia podyplomowe lub studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie bibliotekoznawstwa, obsługa programu MOL-NET
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : ukończyła studia wyższe w zakresie bibliotekoznawstwa na poziomie wymaganym od nauczycieli danego typu szkoły lub studia podyplomowe lub [Uprawnienie 2] : studia podyplomowe lub kurs
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: WZGÓRZE WOLNOŚCI 1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Lucyna Wendt
        Numer telefonu: 58 681-18-17
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        sprzedawca
        StPr/19/1281
        data rozpoczęcia pracy od 08.08.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Nauczanie języka kaszubskiego w klasach I-VIII szkoły podstawowej czas pracy - zgodnie z kartą nauczyciela - 1 etat, w godzinach między 8.00 a 15.15 - wykształcenie - wyższe pedagogiczne - przygo
        StPr/19/1266
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 483 PLN

        wykonywanie obchodu obiektów
        StPr/19/1235
        data rozpoczęcia pracy od 10.07.2019
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 700 PLN

        obowiązki nauczyciela bibliotekarza w szkole podstawowej
        StPr/19/1212
        data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019
        wynagrodzenie od od 3 483 PLN

        Nauczyciel teoretycznych przedmiotów mechanicznych
        StPr/19/1179

        Nauczyciel teoretycznych przedmiotów elektrycznych
        StPr/19/1181

        Nauczyciel z przedmiotów systemów energetyki odnawialnej
        StPr/19/1183

        Nauczyciel języka angielskiego
        StPr/19/1184

        - obsługa gości restauracji - kompletowanie zamówień - dostarczanie potraw pod wskazany adres
        StPr/19/1060
        data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        - obsługa klienta - przygotowanie deserów lodowych, lodów, shake-ów oraz gofrów - miła obsługa gości restauracji - obsługa kasy fiskalnej
        StPr/19/1061
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN