STOLARZ-PILARZ

Nr oferty: StPr/19/1826Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościerska 1 A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn stolarskich : piły formatowej, piły panelowej, obróbka drewna, przygotowywanie półfabrykatów do dalszej obróbki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 584 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • analiza rysunków technicznych
    • cięcia, obróbki elementów drewnianych
    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
      Wymagania pożądane
      • Doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich : piły formatowej, piły panelowej (dodatkowym plusem będzie obsługa CNC )
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Inne] : •Doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich : piły formatowej, piły panelowej (dodatkowym plusem będzie obsługa CNC )
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Newsda Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kościerska 1 A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ewelina Bielecka
        Numer telefonu: 587148909, 500-181-548
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Naprawa i konserwacja urządzeń udojowych, montaż urządzeń udojowych i chłodniczych.
        StPr/19/1913
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Mycie i czyszczenie urządzeń udojowych, sprzątanie pomieszczeń biurowych.
        StPr/19/1914
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - elektrycznych
        StPr/19/1896
        data rozpoczęcia pracy od 06.11.2019
        wynagrodzenie od 2 450 - 3 817 PLN

        Praca z dziećmi i młodzieżą
        StPr/19/1850
        data rozpoczęcia pracy od 02.11.2019
        wynagrodzenie od 1 200 - 1 300 PLN

        • Utrzymanie i zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych • Diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek • Serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
        StPr/19/1822
        data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
        wynagrodzenie od od 4 900 PLN

        - klejenie formatek materacowych, - zakładanie pokrowców na materace, - pakowanie materacy w opakowania foliowe, - znakowanie wyrobów gotowych etykietami, - pomoc przy załadunkach mebli, - ilościowe i
        StPr/19/1825
        wynagrodzenie od od 3 124,8 PLN

        Obsługa maszyn stolarskich : piły formatowej, piły panelowej, obróbka drewna, przygotowywanie półfabrykatów do dalszej obróbki.
        StPr/19/1826
        wynagrodzenie od od 3 584 PLN

        - Obróbka surowców, komponentów i półproduktów oraz montaż elementów drewnianych zgodnie ze zleceniem produkcyjnym, - produkcja mebli na wymiar, - obsługa maszyn i urządzeń stolarskich i utrzyman
        StPr/19/1774
        data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019