Nauczyciel psycholog

Nr oferty: StPr/19/1850Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Osiedle-Wybickiego 33, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca z dziećmi i młodzieżą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 9
Data rozpoczęcia: 02.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 1 200 - 1 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W KARTUZACH
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Osiedle-Wybickiego 33, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Maria Wenta-Barlak
      Numer telefonu: 58 681 11 54
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn-pt, Godziny : 8-15
      Naprawa i konserwacja urządzeń udojowych, montaż urządzeń udojowych i chłodniczych.
      StPr/19/1913
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Mycie i czyszczenie urządzeń udojowych, sprzątanie pomieszczeń biurowych.
      StPr/19/1914
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - elektrycznych
      StPr/19/1896
      data rozpoczęcia pracy od 06.11.2019
      wynagrodzenie od 2 450 - 3 817 PLN

      Praca z dziećmi i młodzieżą
      StPr/19/1850
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2019
      wynagrodzenie od 1 200 - 1 300 PLN

      • Utrzymanie i zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych • Diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek • Serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
      StPr/19/1822
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
      wynagrodzenie od od 4 900 PLN

      - klejenie formatek materacowych, - zakładanie pokrowców na materace, - pakowanie materacy w opakowania foliowe, - znakowanie wyrobów gotowych etykietami, - pomoc przy załadunkach mebli, - ilościowe i
      StPr/19/1825
      wynagrodzenie od od 3 124,8 PLN

      Obsługa maszyn stolarskich : piły formatowej, piły panelowej, obróbka drewna, przygotowywanie półfabrykatów do dalszej obróbki.
      StPr/19/1826
      wynagrodzenie od od 3 584 PLN

      - Obróbka surowców, komponentów i półproduktów oraz montaż elementów drewnianych zgodnie ze zleceniem produkcyjnym, - produkcja mebli na wymiar, - obsługa maszyn i urządzeń stolarskich i utrzyman
      StPr/19/1774
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019