Wychowawca

Nr oferty: StPr/20/0177Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: GDAŃSKA 12/1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w wieku 6-18 lat. Pomaganie w odrabianiu prac domowych i nauce.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 750 - 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • książeczka do celów sanit. epidem.
      Wymagania pożądane
      • pedagogika specjalna
      • pedagogika opiekuńczo - wychowawcza
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: NAJO CHECZ prowadzona przez ZGROMADZENIE SIÓSTR MIŁOSIERDZIA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: GDAŃSKA 12/1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Reglińska
        Numer telefonu: 603-657-588
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pon-pt, Godziny : 08-16
        Obsługa urządzeń, praca w pozycji stojącej, praca w hałasie.
        StPr/20/0286
        data rozpoczęcia pracy od 25.02.2020
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        - zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ - przygotowanie budowy do montażu i demontażu stolarki PCV, drzwi - demontaż i montaż okien, obróbka stolarki płytą karton gips - rozładunek okien PCV - zaladu
        StPr/20/0227
        data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        sprzedawca
        StPr/20/0199
        data rozpoczęcia pracy od 30.03.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Szkolenie BHP.
        StPr/20/0179

        Zapozannie się z ogólnymi zasadami pracy na stanowisku operatora oczyszczalni ścieków. Zapoznanie się z budową i funkcjonowaniem urządzeń oczyszczalni ścieków. Zapozannie się z technologią oczyszczani
        StPr/20/0193

        Opieka nad dziećmi w wieku 6-18 lat. Pomaganie w odrabianiu prac domowych i nauce.
        StPr/20/0177
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
        wynagrodzenie od 2 750 - 3 200 PLN

        Diagnozowanie problemów i zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży (4 godziny w miesiącu).
        StPr/20/0168
        wynagrodzenie od od 1 600 PLN

        Praca związana z wylęgiem gęsi. Praca w godz. 7-19
        StPr/20/0103
        data rozpoczęcia pracy od 10.02.2020