Sprzedawca

Nr oferty: StPr/20/0199Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedawca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Kąkol
    Numer telefonu: 586940936
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Zapoznanie się z działalnością firmy, jej specyfiką, swoimi zadaniami. Zapozna się z asortymentem oraz przeprowadzi analizę rynku, zapotrzebowań oraz zapozna się z konkurencją i ich cenami na te same
    StPr/20/0310
    data rozpoczęcia pracy od 10.03.2020
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    - Poznanie stanowiska pracy, obowiązków, specyfiki obowiązków. - Nabycie właściwych umiejętności organizacyjnych. - Obsługa klienta - przyjmowanie korespondencji, przesyłek, rezerwacji urodzinowych, o
    StPr/20/0311

    1. Wprowadzanie aktów notarialnych 2. Weryfikacja podstawy opodatkowania w podatku PCC i SD 3. Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji 4. Analiza wpływających deklaracji 5. Przygotowywanie dokum
    StPr/20/0313

    1. Wstępna weryfikacja wpływających deklaracji 2. Nadawanie numerów systemowych na deklaracjach w aplikacjach informatycznych urzędu 3. Tworzenie paczek z deklaracjami 4. Wprowadzanie danych podstawow
    StPr/20/0315

    1. Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym dokumentów wymiarowych wprowadzonych do systemu. 2. Kompletowanie dokumentów i przekazywanie ich do innych komórek organizacyjnych urzędu w celu dal
    StPr/20/0316

    1. Zakładanie, segregowanie i układanie dokumentów rejestracyjnych. 2. Wstępne przygotowywanie odpowiedzi na zapytania pisemne do innych instytucji. 3. Weryfikacja dokumentów rejestracyjnych. 4. Archi
    StPr/20/0317

    Prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych i opiekuńczych.
    StPr/20/0300
    data rozpoczęcia pracy od 09.03.2020
    wynagrodzenie od 2 850 - 3 250 PLN

    Obsługa urządzeń, praca w pozycji stojącej, praca w hałasie.
    StPr/20/0286
    data rozpoczęcia pracy od 25.02.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    - zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ - przygotowanie budowy do montażu i demontażu stolarki PCV, drzwi - demontaż i montaż okien, obróbka stolarki płytą karton gips - rozładunek okien PCV - zaladu
    StPr/20/0227
    data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020

    sprzedawca
    StPr/20/0199
    data rozpoczęcia pracy od 30.03.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN