TAPICER

Nr oferty: 103/10/2020Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: MOCOWANIE USZYTYCH POKROWCÓW NA GOTOWYCH KONSTRUKCJACH MEBLARSKICH ORAZ ICH OBIJANIE, DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ WYKONYWANYCH PRODUKTÓW, KONTROLA JAKOŚCI WYKONYWANYCH ZAMÓWIEŃ
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 164,8 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • DOKŁADNOŚĆ, STARANNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI NARZĘDZI TAPICERSKICH
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: ul. Śląska 51, 81-304 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 58 781 83 23
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Szycie pokrowców na proste skrzynki / meble tapicerowane
      StPr/20/1285
      data rozpoczęcia pracy od 09.11.2020
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      OBRÓBKA MATERIAŁÓW (TKANIN, SKAJU, SKÓRY, MATERIAŁÓW MATERACOWYCH) ZGODNIE ZE ZLECONYM WZOREM, PRZYGOTOWYWANIE I SZYCIE MATERIAŁÓW POD DALSZĄ PRODUKCJĘ MEBLI TAPICEROWANYCH
      104/10/2020
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2020
      wynagrodzenie od od 3 164,8 PLN

      MOCOWANIE USZYTYCH POKROWCÓW NA GOTOWYCH KONSTRUKCJACH MEBLARSKICH ORAZ ICH OBIJANIE, DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ WYKONYWANYCH PRODUKTÓW, KONTROLA JAKOŚCI WYKONYWANYCH ZAMÓWIEŃ
      103/10/2020

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych
      StPr/20/1245
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
      wynagrodzenie od 1 400 - 2 023 PLN

      Utrzymanie czystości w przydzielonej części szkoły.
      StPr/20/1224
      data rozpoczęcia pracy od 19.10.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN