Specjalista ds. rozliczeń mediów i energetyki cieplnej

Nr oferty: StPr/21/0517Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sędzickiego 30, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Rozliczanie mediów w obiektach objętych działalnością S.M.KASZUBY tj. analiza zużycia wody , c.o. i c.w.u. oraz energii elektrycznej za pomocą zintegrowanego systemu komputerowego , rejestracja odczytów i sporządzanie faktur z tym związanych. Współpraca z działem technicznym i księgowym. Umowa zlecenie od 01.09.2021 r., następnie od 01.2022 umowa o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność dostosowania się i przestrzegania ustalonych procedur
    • biegła obsługa komputera Pakiet MS Office, Word Excel
    • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
    • Znajomość zagadnień z energetyki cieplnej
      Wymagania pożądane
      • doświadczenie zawodowe 6 miesięcy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "KASZUBY"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sędzickiego 30, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: GRAŻYNA CZUBALA
        Numer telefonu: 58 681 05 82
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: pon - pt, Godziny : 8-15
        Wykonywanie prac budowlanych w tym zbrojenia.
        StPr/21/0579
        data rozpoczęcia pracy od 12.05.2021
        wynagrodzenie od od 3 138 PLN

        Monter / składacz okien
        StPr/21/0584
        data rozpoczęcia pracy od 25.05.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Praca biurowa i terenowa w pełnym zakresie pracy jaką wykonuje geodeta.
        StPr/21/0542
        data rozpoczęcia pracy od 10.05.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 do 9 500 PLN

        REMONTY MIESZKAŃ I DOMÓW
        StPr/21/0544
        data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021

        Rozliczanie mediów w obiektach objętych działalnością S.M.KASZUBY tj. analiza zużycia wody , c.o. i c.w.u. oraz energii elektrycznej za pomocą zintegrowanego systemu komputerowego , rejestracja odczytów i sporządzanie faktur z tym związanych. Współpraca z działem technicznym i księgowym. Umowa zlecenie od 01.09.2021 r., następnie od 01.2022 umowa o pracę.
        StPr/21/0517
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
        wynagrodzenie od od 28 PLN

        StPr/21/0472
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021

        Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych.
        StPr/21/0440
        wynagrodzenie od od 2 800 do 4 046 PLN

        Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
        StPr/21/0441

        Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - systemów energetyki odnawialnej. Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
        StPr/21/0442
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021

        Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- elektrycznych.
        StPr/21/0443