Zamknij

Dnia 2 października zmarła, zamieszkała w Nowej Wsi

ŚP Danuta Hinca żyła lat 73

Różaniec będzie odmawiany codziennie po mszy wieczornej w kościele parafialnym w Klukowej Hucie, w dniu pogrzebu (Sobota) o godz. 10:30 w kaplicy.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w dniu 4.10.2025 r. (Sobota) o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Klukowej Hucie.

Rodzina prosi o datki zamiast kwiatów na Kartuskie Hospicjum-Dom Nadziei puszki zostaną podstawione przy kościele.

O czym zawiadamia pogrążona w smutku rodzina


kondolencje (0)

Brak kondolencji, Twoja może być pierwsza.

Dodaj kondolencje


Dodaj kondolencje

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś kondolencje