Dnia 20 marca zmarł, kochany syn, brat i wnuk
ŚP
Dawid Baranowski
żył lat 18
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 26.03.2026r. o godz. 10.00 odmówieniem różańca w kaplicy w Klukowej Hucie.
Msza święta zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Klukowej Hucie.
Różaniec w intencji zmarłego jest odmawiany codziennie po wieczornej mszy świętej rozpoczynającej się o godz. 18.30 w kościele w Klukowej Hucie.
Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów złożyć datki na leczenie i rehabilitację Izabeli Tomaczkowskiej KRS 0000037904. Zbiórka odbędzie się w dzień pogrzebu.
+1
+3
+16
Brak kondolencji, Twoja może być pierwsza.
Dodaj kondolencje
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś kondolencje