Dnia 15 maja zmarła, zamieszkała w Widnej Górze
ŚP
Stefania Konkel
żyła lat 93
Różaniec będzie odmawiany w niedzielę o godz. 10:30, poniedziałek po mszy wieczornej o godz. 18:00, w dniu pogrzebu (wtorek) o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Gowidlinie
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w dniu 19.05.2026 r. (wtorek) o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Gowidlinie.
Rodzina prosi o datki na Szpital Opieki Długoterminowej św. Jerzego w Lubawie, zamiast kwiatów. Puszki zostaną podstawione przy kościele.
Brak kondolencji, Twoja może być pierwsza.
Dodaj kondolencje
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś kondolencje