Dlaczego znikają pojemniki na ubrania PCK? Co sie dzieje,że w miescie znikają pojemniki na ubrania PCK???03-06-2024 12:03:05
Które zniknęły12:43, 03.06.2024
najszybciej ?? Może PCK coś o tym wie ?
No tak co14:32, 03.06.2024
Na Prokowskiej w strone gaju były i nie ma.Na Reja też znikneły ,pdobnie na Chmielenskiej.Człowiek ma rzeczy i sie szuka po miescie pojemnikòw.
IMI 15:36, 03.06.2024
To nie są pojemniki PCK tylko handlarzy. PCK dostaje z tego symboliczną złotówkę, za udostępnienie logo.
Ja odwożę ciuchy do UG. Jest tam na to szafa a ubrania trafiają do potrzebujących a nie do lumpeksów
......16:23, 03.06.2024
Te pojemniki pck to dobre rozwiązanie.Masz zbędne ubrania zanosisz do pojemnika bez ceregieli.Bardzo dużo ubranek po dzieciach tam oddaje.
Teresk ..ka16:28, 03.06.2024
Oddałam do pojemnikòw naprawdę sporo ubrań,zabawek,butòw.Ciesze sie ,ze komuś to sie przyda.
xd17:42, 03.06.2024
Może dlatego, że nie są to kontenery PCK? Ludzie wrzucając tam swoje szmaty mają złudne wrażenie, że komuś pomagają
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
1 3
Biorą?Biorą.Nie moja rzecz kto i co z tym robi.Fajne rzeczy ludzie do tych pojemnikòw daja nie tylko szmaty.A co z niepotrzebnymi ubraniami robić.