Tradycja czy głupota ?
Sobótki utylizacja idzie pełną parą, a raczej dymem. Kiedy więcej rozsądku zagości na Kaszubach? Panowie burmistrzowie nie pomogły gminne ogniska w sobotę, czas na większą edukację . 23-06-2026 20:16:22
lecz się nieuku i ideologu od ciemnoty, pierwiastka węgla też zabronisz tytanie yntelektu
21:46, 23.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
1 0
lecz się nieuku i ideologu od ciemnoty, pierwiastka węgla też zabronisz tytanie yntelektu
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz