Zamknij
REKLAMA

Bartłomiej Topa będzie gościem Klubu Dobrego Filmu w Kartuzach

13:05, 09.06.2022 | M.Dz.
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Polski aktor filmowy i teatralny Bartłomiej Topa zagości w Kartuskim Centrum Kultury 28 czerwca. Przewidziano seans filmowy, a po nim spotkanie z aktorem.

Kartuskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny seans filmowy w ramach Klubu Dobrego Filmu. Na ekranie wyświetlony zostanie film „Obce niebo” z 2015 r

To dramat/thriller o parze polskich imigrantów, która nie potrafi odnaleźć się w Szwecji. Z powodu kłamstw pomoc społeczna odbiera im córkę. Jedną z głównych ról gra w nim Bartłomiej Topa. 

Po seansie odbędzie się spotkanie z aktorem. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Początek - godz. 18.00.

Bartłomiej Topa to aktor teatralny i filmowy. W 1991 roku ukończył studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Uznanie środowiska filmowego, dziennikarskiego oraz publiczności  zdobył grając w produkcji Wojtka Smarzowskiego "Wesele"( nagrody na Festiwalu Filmowym i Artystycznym „Lato Filmów” w Toruniu ), "Dom zły" oraz „Drogówka”( za główną rolę męską otrzymał Polska Nagrodę Filmową „Orły 2013”).

Klub Dobrego Filmu to cykliczne wydarzenie, które zainaugurowano w maju spotkaniem z Mirosławem Baką. Kartuskie Centrum Kultury otrzymało dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na organizację i prowadzenie tego przedsięwzięcia. Na ekranie wyświetlane są kultowe polskie filmy, a po nich odbywają się spotkania ze znanymi aktorami. 

[ZT]40139[/ZT]

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UlaKUlaK

1 1

To wspaniała inicjatywa. Bardzo żałuję,że nie uczestniczyłam w inauguracji otwarcia .🙂Wspaniały aktor teatralny i filmowy 18:51, 14.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kałużyński Kałużyński

1 2

Bartłomiej Wtopa ? Nie znam człowieka. 16:53, 27.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%