Zamknij
REKLAMA

Przodkowo. Wesołe miasteczko i sportowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka

10:40, 31.05.2021 | M.D
Skomentuj fot. archiwum/Magda Dzienisz
REKLAMA

Z okazji Dnia Dziecka w Przodkowie na dzieci czekają darmowe atrakcje. Uczniowie szkół i przedszkoli będą mogli skorzystać z darmowego wesołego miasteczka, a po południu na Orliku czekają sportowe atrakcje.

Przodkowski samorząd ufundował dla wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz przedszkoli atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Każda z placówek otrzyma do dyspozycji co najmniej dwa zestawy urządzeń wesołego miasteczka. Będzie także coś dla łasuchów: wata cukrową i popcorn dla wszystkich dzieci.

Zabawy odbędą się wg poniższego harmonogramu:

1 czerwca - w godzinach 9.00 – 12.00 - SP Pomieczyno, SP Czeczewo, SP Wilanowo

2 czerwca - SP Przodkowo – w godzinach 9.00 – 14.00 (razem z Przedszkolem Samorządowym oraz Przedszkolem Niepublicznym „Happy Children”), SP Szarłata w godzinach 9.00-12.00

We wtorek 1 czerwca atrakcje czekać będą także na Orliku w Przodkowie. Tam już od godziny 16.00 zabawa z Dynamic Event. Będą gry zręcznościowe, rywalizacja sportowa, tory przeszkód i wiele innych. Oczywiście będą nagrody rzeczowe i słodkie upominki.

fot. UG Przodkowo

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

WacekWacek

1 0

Jak widać szkoła w przodkowie znowu faworyzowana. Panie wójcie wszystkie szkoły są równe a wystarczy zobaczyć czas zabawy dla dzieci a już widać kto ma lepiej. Te same podatki odprowadzam . A tylko przodków ma dłużej. Co roku ta sama sytuacja. Lipa straszna .
20:55, 31.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%