Zamknij
REKLAMA

Żukowo. Jarmark Bożonarodzeniowy z koncertem kolęd Rafała Brzozowskiego

12:22, 22.11.2021 | M.Dz.
Skomentuj fot. archiwum/M.Dz.
REKLAMA

W Żukowie w weekend 4-5 grudnia odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Zaplanowano rozświetlenie choinki, występy lokalnych artystów, przejażdżki psimi zaprzęgami. W sobotę z koncertem kolęd w Centrum Kultury Spichlerz wystąpi Rafał Brzozowski. 

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się na dziedzińcu kościoła pw. WNMP w Żukowie. Rozpocznie się w sobotę 4 grudnia o godz. 15.00 występami lokalnych artystów. O godz. 17.00 zaplanowano rozświetlenie choinki, a o 18.00 w Centrum Kultury Spichlerz wystąpi Rafał Brzozowski. Piosenkarz wykona najpiękniejsze polskie kolędy.

Atrakcji nie zabraknie także drugiego dnia jarmarku. Będą przejażdżki psim zaprzęgiem, koncert kolęd w kościele w wykona wokalistka i aktorka Olga Szomańska. Wieczorem przewidziano pokaz sztucznych ogni. 

Na odwiedzających czekać będzie międzynarodowy kiermasz z wyrobami rękodzieła, warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Na dzieci czekać będzie między innymi darmowa karuzela.

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Buhaha!Buhaha!

2 4

Tak #Kankowski walczy ze smogiem, że sztuczne ognie funduje dla gawiedzi. Co za geniusz! W dodatku psie zaprzęgi i ten huk. Już z tej gminy rozum się wyprowadził? A wszyscy liczyli na kulturalnego inteligenta. Buhaha! 16:00, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%