Zamknij
REKLAMA

Profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu

10.33, 14.07.2021 materiały patnera

Wbrew powszechnemu przekonaniu każda relokacja może być łatwym a nawet przyjemnym wydarzeniem. Ale w tym celu należy zwrócić szczególną uwagę na wstępne przygotowanie i wziąć pod uwagę te niuanse, które tradycyjnie wpływają na proces przenoszenia się w inne miejsce. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, które zmieniają adres zamieszkania jak i firm, które zmieniają siedzibę swojego biura. Najprostszym rozwiązaniem jest we wszystkim zaufać profesjonalistom, powierzyć im wszelkie kłopoty związane z pakowaniem, transportem, montażem i porządkowaniem mienia. Taką usługę można nazywać pod klucz i u nas ją zamówić. Nasza firma przeprowadzkowa zdobyła już wiedzę na temat zabezpieczenia ładunku i bierze odpowiedzialność za jego dostarczenie.

Jakie są korzyści z korzystania z pomocy przy relokacji?

Gdzie pomagamy w przeprowadzce? Można skorzystać z pomocy naszej firmy, która wykonuje profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu https://krasnal-przeprowadzki.pl/. Dobierzemy z naszej floty samochód o wymaganej ładowności z mechanizmami mocującymi, czystą i gładką podłogą i ścianami. Zdajemy sobie sprawę, że jednym z najbardziej czasochłonnych etapów jest pakowanie elementów wyposażenia wnętrz. Dlatego lepiej zacząć pakować rzeczy wcześniej. Na przykład spakowanie rzeczy osobistych z mieszkania 1-pokojowego może zająć dwóm osobom około jednego dnia, z mieszkania 2-3-pokojowego 2-3 dni. Ale wcześniej trzeba obliczyć, ile materiałów opakowaniowych będziesz potrzebnych. Jeśli jednak ktoś nie ma czasu i energii na obliczenia i poszukiwania, może zaufać naszemu doświadczonemu zespołowi. Pomogą ustalić odpowiednią ilość, dostarczą mocne kartony, różne rodzaje folii, taśmy klejącej. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, wykonujemy przeprowadzki mieszkań w bloku, domów jednorodzinnych oraz biur. Wykonamy na życzenie klienta niszczenie dokumentów, utylizację mebli oraz sprzętu a także przyjmiemy do przechowania ich mienie.

Jak przygotować się do zmiany miejsca?

Nie można uniknąć demontażu mebli, które są duże lub nie są przeznaczone do przenoszenia w stanie zmontowanym. Im bardziej kompaktowe, tym mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia mebli, a także ścian, drzwi i wind. Trzeba upewnić się, że posiada się wszystkie potrzebne narzędzia. Jeśli jest ich za mało i pojawia się kwestia zakupu, może łatwiej zamówić nasze usługi, jesteśmy firmą organizującą profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu https://www.viva-maria.pl/jak-zorganizowac-transport-podczas-przeprowadzki/, posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia. Jeśli ktoś planuje spakować się sam, powinien skorzystać z naszych wskazówek dotyczących samodzielnego pakowania i szybkiego demontażu mebli. Zawsze służymy radą i pomocą. Jeśli ktoś potrzebuje całkowicie beztroskiej i wygodnej relokacji, pomożemy zdemontować i oznaczyć meble, złożyć i odpowiednio spakować sprzęt, rzeczy osobiste, elementy wyposażenia wnętrz.

Przewiezienie mienia z odpowiedzialnym przewoźnikiem

Przewiezienie całego majątku w postaci różnych ruchomości to bardzo odpowiedzialny i trudny proces pod każdym względem, tutaj lepiej zaufać bardziej doświadczonym specjalistom, a nie początkującym. Tylko profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu przewiozą własność i zabezpieczą wykończenie lokalu. Można być pewnym, że każdy pracownik naszej firmy jest doświadczony na poziomie wystarczająco wysokim, aby udzielić pomocy w przeprowadzce. Z każdym klientem zawieramy umowę, która nie tylko szczegółowo opisuje, jakiego rodzaju pomocy udzieliliśmy, ale również wskazuje na naszą pełną odpowiedzialność finansową za bezpieczeństwo przewożonego i/lub przechowywanego w magazynie mienia. Poradzimy sobie z każdą trudnością. Posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia w celu zapewnienia pomocy przy przeprowadzce mienia niestandardowego i ponadgabarytowego: sprzęt, pianino, bankomaty, sejfy.

Aranżacja w nowym miejscu

  • Rozładowanie mienia i przeniesienie do mieszkania
  • Rozpakowywanie mebli i rzeczy, montaż mebli
  • Ustawienie całego wyposażenia we właściwym miejscu.

Oczywiście nasza praca nie kończy się na transporcie. Tradycyjnie rozpakowujemy i układamy rzeczy na swoje miejsce, montujemy i aranżujemy meble zgodnie z życzeniem klienta. Przez wiele lat pracy nasza firma realizując profesjonalne przeprowadzki we Wrocławiu podkreślała jakość usług, jako jeden z głównych warunków swojej działalności.

Magazynowanie mienia

Usługa przechowania gwarantuje bezpieczeństwo rzeczy od momentu pakowania do momentu rozpakowania po przechowywaniu, ponieważ klient podpisuje umowę z naszą firmą przeprowadzkową. Podchodzimy profesjonalnie do całego zakresu usług relokacyjnych, dlatego wprowadziliśmy do oferty magazynowanie mienia klienta. Bierzemy odpowiedzialność i zobowiązujemy się zwrócić mienie w tej samej formie, w której zostało przyjęte. Ważne! Najważniejszą rzeczą przy wyborze magazynu jest zwrócenie uwagi na to, że jest on przeznaczony do przechowywania rzeczy domowych. Oznacza to, że magazyn musi utrzymywać optymalny poziom temperatury i wilgotności, przestrzegać środków bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Teren magazynu musi być całodobowo strzeżony.

Wszystkie wymienione czynniki są realizowane przez naszą firmę, ułatwiamy całą procedurę składowania: mówimy tutaj o kompleksowej usłudze odpowiedzialnego magazynowania. Takie przechowywanie zakłada, że nie nasz klient, ale specjalnie przeszkolone osoby przygotują mienie do przechowywania (demontują meble, wszystko starannie zapakują i oznaczają), ładują do samochodu, dostarczają i umieszczają w magazynie. Po zakończeniu okresu magazynowania dostarczamy wszystkie rzeczy we wskazane miejsce do mieszkania lub biura. Z reguły kompleksowa usługa okazuje się tańsza niż płacenie za wszystkie usługi osobno, zatrudniając różnych wykonawców.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%