Zamknij
REKLAMA

Wynajem dźwigu - praktyczne rozwiązanie wspomagające pracę

10.53, 15.07.2021 materiały partnera

W pracach budowlanych żuraw samochodowy stanowi często nierozłączny czynnik, nie tylko znacznie przyspieszający wykonywane czynności, ale również ułatwiający szereg zadań. Niezależnie od tego, czy jest to egzemplarz o napędzie mechanicznym, hydraulicznym czy elektrycznym, dzięki swojej specjalistycznej budowie sprawdzi się w przeładunku towaru, a także montażu poszczególnych elementów. Sprawdź dlaczego wynajem dźwigu jest pomysłem najlepszym z możliwych!

Przyspieszenie prac budowlanych

Tempo pracy z udziałem maszyn budowlanych jest bez wątpienia w każdym przypadku wyższe od opartego wyłącznie na ludzkiej sile. Podnośnik to przede wszystkim sprawniejsze wykonywanie wszystkich elementów, zagwarantowany dzięki zamontowanej wciągarki i wysięgnika na obrotowym pomoście. Specjalistyczna budowa umożliwia podnoszenie większej ilości materiału przeznaczonego do transportu, co znacznie skraca czas końcowej realizacji. Ponadto dźwig pozwala na przeładunek elementów na wysokości, co stanowi dodatkową korzyść z jego wynajmu do prac budowlanych!

Wielozadaniowość żurawia samochodowego. Profesjonalne usługi podnośnikami.

Przed wynajmem dźwigu warto sporządzić dokładną listę prac budowlanych, w których można go wykorzystać. Ta wyjątkowa maszyna, oprócz transportu danych materiałów pozwala na ich dokładne ustawienie w miejscu rozładunku, a także dostęp do miejsc niemożliwych dla pracowników. Żuraw samochodowy odznacza się również szczególną mobilnością, co pozwala na możliwość jego wykorzystania w równoległych pracach budowlanych. 

Brak stresu związanego z awariami

Decydując się na wynajem dźwigu w Lesznie, rezygnujesz ze stresu związanego z możliwością wystąpienia awarii. Firmy świadczące taką usługę dbają o jak najszybsze dostarczenie sprzętu zastępczego bądź naprawienie usterki, nie zakłócając tym samym prac budowlanych. Dodatkowo wszystkie żurawie są skrupulatnie sprawdzane przed wynajmem, zabezpieczane w okresach przerwy, a także testowane pod kątem prawidłowości funkcjonowania w trudnym terenie.

Wynajem żurawia to również brak konieczności rejestracji, zakupu ubezpieczenia bądź regularnego serwisu urządzenia. Opcja ta jest zdecydowanie korzystniejsza pod względem cenowym, szczególnie w przypadku, w którym nie potrzebujesz dźwigu w czasie wszystkich wykonywanych prac. Jedyna uiszczana opłata dotyczy pracy maszyny na Twoim terenie, jednak w przypadku dźwigu, niezbędne jest również zatrudnienie operatora, który dzięki specjalistycznemu szkoleniu jest w posiadaniu umiejętności niezbędnych do kierowania tego rodzaju pojazdem.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%