Zamknij
REKLAMA

Pożyczka 500 zł przez internet? Sprawdź Feniko.pl

10.25, 10.08.2022 mat.partnera

Dodatkowe pieniądze można zdobyć na kilka sposobów. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii jest to prostsze niż dotychczas. Pożyczka 500 zł przez internet to jeden z wygodnych sposobów na poszerzenie swojego budżetu online. Zobacz, w jaki sposób cieszyć się z pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Pożyczka 500 zł dla kogo?

W odpowiedzi na to pytanie aż chciałoby się powiedzieć — dla każdego! Nie popadajmy jednak w nadmierny optymizm. Należy pamiętać, że każda pożyczka nawet na 500 zł jest zobowiązaniem finansowym, warto więc zachować rozwagę. Rzeczywiście z pożyczki online niezależnie od jej kwoty może skorzystać osoba pełnoletnia. Do wysłania formularza z prośbą o skorzystanie z oferty wystarczą dane widniejące na dowodzie osobistym oraz kilka dodatkowych informacji np. kontakt czy numer rachunku, na który ma zostać przekazana suma pożyczki. Ale po kolei. 

Jak skorzystać z pożyczki 500 zł przez internet?

Jeśli interesuje Cię pożyczka 500 zł online, to pierwszym krokiem jest oczywiście przejście na stronę internetową pożyczkodawcy. Na stronie głównej widnieje prosty formularz, który umożliwia wybór dokładnej kwoty pożyczki online oraz decyzję co do okresu obowiązywania umowy. Do wyboru są kwoty od 300 do 3000 zł w przedziale czasowym od 7 dni do nawet 6 miesięcy.

Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko mechanika intuicyjnych suwaków, ale przede wszystkim przejrzystość oferty. Wszystkie szczegóły wyświetlają się bezpośrednio pod suwakami, w czasie rzeczywistym odzwierciedlając specyfikację dla danej umowy. Widnieją tam takie informacje jak: planowana prowizja, odsetki, wysokość raty, całkowita kwota spłaty, a także jej termin oraz RRSO. Wszystko w jednym miejscu bez ukrytych kosztów i zagmatwanych formularzy.

Po wyborze dogodnych aspektów pożyczki zostaniesz przekierowany do wypełnienia wniosku online. Jak zostało już wspomniane wyżej, należy uzupełnić go o najważniejsze dane osobowe oraz kilka dodatkowych informacji. Pamiętaj – wszystkie dane osobowe podawaj wyłącznie tam, gdzie jest to konieczne. Pożyczkodawca nie prosi o przekazywanie ich w wiadomościach SMS czy e-mail. Jedyne dodatkowe działanie może dotyczyć wykonania przelewu weryfikacyjnego. Polega on na przelaniu niewielkiej kwoty na podane w umowie konto w celu potwierdzenia, że dany klient jest właścicielem wskazanego rachunku bankowego. 

W tym miejscu jedyne co pozostaje to czekać na akceptację wniosku. Nie martw się, niepewność nie potrwa długo. Gdy wszystko będzie w porządku, możesz zostać poinformowany o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nawet po 15 minutach od jego złożenia!

Nie czekaj, sięgnij po dodatkowe pieniądze w Feniko!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%