Zamknij
REKLAMA

Poznaj oczyszczacze powietrza i zmień swój dom na lepsze

13.53, 22.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 13.53, 22.11.2022

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czym jest i jak funkcjonuje oczyszczacz powietrza? Wraz ze wzrostem świadomości konsumentów na temat zdrowego odżywiania i trendami lifestylowymi, związanymi z dbaniem o zdrowie i profilaktyką chorób, również to urządzenie zyskało na popularności. Posiadanie oczyszczacza powietrza w domu bądź gabinecie, w którym pracujesz, daje bardzo wymierne korzyści na zdrowia. Poznaj jakie.

Jesteśmy tym, czym oddychamy

To, czym oddychamy, ma bardzo istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, nie tylko podczas stanów chorobowych. Profilaktyka chorób polega na ograniczaniu czynników chorobotwórczych, które mogą w przyszłości przyczynić się do różnego rodzaju chorób. Niestety, pomimo znacznego postępu medycyny, wciąż trudno walczyć z rakiem płuc, który jest bardzo inwazyjny i szybko rozprzestrzenia się na inne narządy wewnętrzne. Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza eliminuje cząsteczki chorobotwórcze takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5, w skład których wchodzą toksyczne dla organizmu substancje, powodujące między innymi nowotwory. Do tego celu warto zaopatrzyć się w urządzenie, które posiada wysokie standardy filtracji, dzięki czemu wychwytuje z powietrza najdrobniejsze zanieczyszczenia, jak na przykład oczyszczacz powietrza Dyson. Przed zakupem urządzenia warto poradzić się specjalistów, jakie parametry urządzenia i filtracji dobrać do Twojego pomieszczenia.

Zdrowie twoich najbliższych

Twoje zdrowie oraz zdrowie Twoich najbliższych, na najwyższą wartość, dlatego zaopatrz się w sprzęt wysokiej klasy, jak np. Dyson oczyszczacz powietrza. Opinie użytkowników potwierdzają skuteczność w walce z chorobami wywoływanymi przez drobnoustroje. Oczyszczacz powietrza wychwytuje bakterie i wirusy, zmniejszając tym samym ryzyko przenoszenia ich drogą kropelkową pomiędzy domownikami. Jeżeli jesteś rodzicem małych dzieci, nawracające infekcje mogą często gościć w Twoim domu. W walce z objawami przeziębień dobry oczyszczacz powietrza również spełni swoje zadanie. Dlaczego? Funkcje takie jak nawilżanie powietrza, pomogą walczyć z suchością gardła, błon śluzowych, skóry i oczu.

Walcz z alergenami

W każdym domu znajdują się alergeny, takie jak kurz, roztocza lub w przypadku posiadania zwierzaków - sierść, które mogą powodować różnego typu reakcje alergiczne, w szczególności u małych dzieci. Kontakt z alergenami może powodować również poważniejsze problemy zdrowotne, jak na przykład rozwój astmy. Filtry węglowe oraz filtry HEPA zastosowane w urządzeniach eliminują alergenne substancje z otoczenia i minimalizują ryzyko powodowania alergii.

Dzięki profesjonalnemu urządzeniu wysokiej klasy stworzysz w domu bezpieczną przestrzeń do życia dla swojej rodziny. Urządzenia mogą mieć przydatne funkcje dodatkowe i być obsługiwane zdalnie. Dobrze dobrany i zaprogramowany oczyszczacz powietrza będzie wykonywał niewidzialną pracę na rzecz zdrowia. Nowoczesne oczyszczacze powietrza to urządzenia ciche, ekonomiczne i nieawaryjne. Powietrze w domu staje się rześkie, zwiększając komfort mieszkańców.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%