Zamknij
REKLAMA

Kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości - jak go otrzymać?

14:11, 09.03.2020 | materiały partnera

Wiele osób decyduje się wziąć kredyt hipoteczny pod zastaw. Dzięki temu zyskują oni prawie 100% pewność, że ich wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Odmowa jest wręcz niemożliwa. W jaki sposób otrzymać kredyt hipoteczny? Podpowiadamy!

Kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości – jak go otrzymać?

Ten typ kredytu jest niebywale popularny z uwagi, na to, że odmowa zdarza się tutaj bardzo rzadko. Firma zyskuje zabezpieczenie, więc nie ma kłopotu w razie konieczności z odebraniem zaległych należności. Natomiast plusem dla klientów jest to, że udaje się otrzymać duży zastrzyk gotówki.

W Laboratorium Kredytowym jest aż 100% przyznawalności. Jak tam otrzymać kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości? Wbrew pozorom jest to bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie. Po 2-minutowej rozmowie dowiemy się, jak wyglądają nasze szanse na uzyskanie wsparcia finansowego. Procedura jest niebywale łatwa, a kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości można zawrzeć posiadając:

  • dom
  • mieszkanie
  • pensjonat
  • kamienicę
  • działkę niezabudowaną.

Z tej oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, jak i prawne, a nawet rolnicy. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie www Ambulatorium Kredytowego.

Proces kredytu hipotecznego w Ambulatorium Kredytowym

Po wstępnej rozmowie wiemy, jakie są nasze szanse na przyznanie pieniędzy. Trzeba zatem podjąć dalsze działania. Co należy zrobić? Przesłać kilka dokumentów drogą elektroniczną wraz z wnioskiem. To właśnie na tej podstawie będzie rozpatrywane nasze podanie kredytowe. Należy dostarczyć:

  • informacje o dochodzie – źródło i wysokość
  • wszystkie dane o nieruchomości – szczegółowe informacje lokalizacyjne, numer KW, orientacyjną realną wartość
  • wyciąg z Raportu BIK Plus – do ściągnięcia za 36 złotych ze strony www.bik.pl lub bezpośrednio z konta PKO BP ze specjalnej zakładki.

Co ważne, Ambulatorium Kredytowe nie sprawdza tutaj żadnych rejestrów ani dodatkowych danych w finansowych instytucjach, poza tym nie bierze pod uwagę także odmownych wniosków z innych banków. Nasza prośba jest rozpatrywana tylko i wyłącznie na podstawie dostarczonych zaświadczeń!

W sytuacji, gdy zostaniemy już umówieni na spotkanie to oznacza dla nas pozytywne rozwiązanie. Możemy być pewni, że otrzymamy kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości. Choć dopiero po uzgodnieniu wszystkich szczegółów łącznie z wypełnieniem druków bankowych rozpoczyna się postępowanie. Po 4 tygodniach otrzymamy umowę do podpisania i tego dnia ruszy cały proces.

Więcej informacji znajdziesz na https://ambulatorium-kredytowe.pl/kredyt-hipoteczny-pod-zastaw-mieszkania/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone