Zamknij
REKLAMA

Zalety pakietów medycznych od Lux Med

09:30, 20.03.2020 | materiały partnera

 

Pakiety medyczne to oferta odpłatnych usług zdrowotnych udzielanych na bardzo korzystnych warunkach. Z pakietów medycznych może korzystać każdy, niezależnie od tego czy posiada bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne czy nie.

Pakiety medyczne Lux Med-dla kogo zostały stworzone?

Pakiety medyczne w znanej sieci Lux Med zostały stworzone z myślą o osobach, które nie posiadają ubezpieczenia zdrowotnego. Sytuacja taka dotyczy zazwyczaj osób zatrudnionych w oparciu o umowy cywilnoprawne. Takie osoby mogą co prawda dobrowolnie ubezpieczyć się w NFZ, jednak jest to kosztowne rozwiązanie. Pakiety medyczne w Lux Med takim pacjentom oferują szeroki zakres usług po dużo bardziej konkurencyjnych cenach. Ponadto pakiety adresowane są do wszystkich osób, które co prawda posiadają ubezpieczenie zdrowotne jednak z różnych powodów chcą dodatkowo korzystać z opieki medycznej na lepszych warunkach, co gwarantuje Lux Med.

W jakich wariantach występują pakiety medyczne?

Pakiety medyczne zasadniczo dzielą się na dwie grupy. Są przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz dla klientów korporacyjnych. W ramach pakietów dla osób indywidualnych dostępne są warianty dla dzieci i dorosłych oraz dla seniorów. Z kolei z medycznych pakietów dla firm mogą korzystać właściciele jednoosobowych firm a także dostępne są pakiety dla firm zatrudniających od 2 do 50 pracowników oraz dla dużych firm, gdzie liczba pracowników przekracza 50 osób. Pakiety firmowe stosowane są bardzo powszechnie w dużych firmach i korporacjach. Pracownicy postrzegają je jako swoisty bonus i przywilej związany z danym miejscem pracy.

Czym wyróżniają się pakiety medyczne Lux Med?

Każdy, kto chociaż raz miał okazję przetestować pakiety medyczne w Lux Med z pewnością przekonał się, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Rozbudowana sieć placówek w całym kraju sprawia, że każdy ma blisko do swojej przychodni a dodatkowo może korzystać z opieki lekarskiej także podczas wakacji i podróży służbowych. Niewątpliwe atuty to także szeroki zakres usług i specjalności lekarskich oraz rezerwacje wizyt i konsultacje lekarskie w trybie online. Zależnie od wybranego pakietu pacjent może skorzystać z określonej liczby konsultacji lekarskich, która zawsze jest wysoka i wystarczająca. W ramach pakietu pacjent otrzymuje także badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz zabiegi ambulatoryjne.

Niektóre pakiety medyczne w Lux Med oferują także opiekę stomatologa, rehabilitanta oraz wizyty domowe. Umowy można zawierać drogą elektroniczną i w ten sam sposób opłacać należności z nich wynikające. Osoby, które wykupią abonament mają szansę skorzystać z 10% rabatu w szpitalach Lux Med. Ważnym udogodnieniem jest także portal pacjentów gdzie można sprawdzić grafik pracy dowolnego lekarza oraz zarezerwować sobie termin wizyty. Tą drogą można także odebrać wyniki badań z laboratorium oraz wysłać zapytanie uzupełniające do lekarza specjalisty po wizycie. Dla wygody pacjentów stworzono także SMS-owe przypomnienia o zaplanowanych wizytach, które poprzez SMS można również odwołać.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone