Zamknij
REKLAMA

Czas na własny biznes z siecią Żabka!

08:09, 05.05.2021 | materiały partnera

Prowadzenie własnego biznesu to doskonały sposób na zarobienie dużych pieniędzy. To także idealny wybór dla osób, które same sobie chcą być szefami i same chcą kierować swoim własnym życiem. Doskonałym sposobem na otwarcie własnego interesu jest nawiązanie współpracy z dużą siecią handlową, taką jak Żabka. Opinie są tutaj jednoznaczne: to bez wątpienia jedna z najlepszych ofert franczyzowych na rynku!

Korzyści, które docenisz!

Chcąc otworzyć własny sklep, koniecznie rozważ nawiązanie aktywnej współpracy z dużą siecią handlową, taką jak Żabka. Franczyza oferowana przez firmę to propozycja partnerska, dzięki której zyskujesz bardzo wiele już na początku swojej drogi przedsiębiorcy. Otrzymujesz niepowtarzalną szansę na zostanie właścicielem nowoczesnego, dobrze prosperującego i rentownego sklepu.

Przede wszystkim nie musisz obawiać się trudnego startu i dużej inwestycji potrzebnej na otwarcie lokalu: umowa franczyzowa przewiduje, że już na początku swojej aktywności otrzymasz gotowy, umeblowany i wyposażony sklep z bardzo rozpoznawalnym (aż 97% konsumentów!) szyldem Żabka. Opinie innych franczyzobiorców nie zostawiają wątpliwości: takie warunki zdecydowanie ułatwiają start!

Szkolenia, które przewiduje franczyza? Opinie są jednoznaczne!

Nawiązując współpracę z firmą Żabka nie musisz martwić się tym, że nie posiadasz doświadczenia w handlu czy w prowadzeniu sklepu. Dzięki intensywnemu szkoleniu wprowadzającemu trwającemu ok. 14 dni oraz szkoleniom uzupełniającym, które będziesz realizować podczas dalszej współpracy,  nauczysz się wszystkiego, czego powinieneś wiedzieć o prowadzonym przez siebie biznesie. Co więcej, będziesz otrzymywał ciągłe wsparcie i pomoc, która pomoże Ci w rozwiązaniu trudnych sytuacji.

Zawsze będziesz też mógł rozwijać swoje kompetencje dzięki dostosowanym do Ciebie szkoleniom z zakresu obsługi, czy też pozyskiwania nowych klientów. Partnerzy sieci Żabka otrzymują bardzo duże wsparcie, na które nie mogliby liczyć bez takiej współpracy. Dotychczasowi franczyzobiorcy podkreślają, jak otwarta jest w tym względzie Żabka. Opinie są jednoznaczne: szkolenia pozwoliły im na zwiększenie dochodów!

Super oferta sieci Żabka: franczyza i pieniądze na start!

Sieć Żabka zdaje sobie sprawę, jak trudnym okresem są pierwsze miesiące dla każdego nowego przedsiębiorcy. Aby zapewnić Ci jak największe wsparcie w początkowym okresie Twojej pracy, miesięcznie możesz zyskać nawet 16 000 zł netto miesięcznie przez okres pierwszych 12 miesięcy. Pozwoli Ci to na pokrycie np. kosztów zatrudnienia pracowników. Z taką kwotą każdy początek będzie łatwiejszy!

Dołącz do zespołu!

Poznaj korzyści, jaka niesie doskonała franczyza. Opinie wieloletnich partnerów (których jest blisko 6000!) firmy Żabka jednoznacznie wskazują, że jest to doskonały sposób na prowadzenie własnego biznesu. Zaufaj doświadczonym fachowcom, którzy ułatwią Ci start i przekażą Ci wiedzę niezbędną do prowadzenia własnego interesu!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%