Zamknij
REKLAMA

Kandydaci na radnych powiatu z KWW PO.N. Koalicja Obywatelska

14:07, 10.10.2018 | Materiał komitetu PO.N.Koalicja

Sylwetki kandydatów do Rady Powiatu Kartuskiego Koalicji Platforma Obywatelska, Nowoczesna.

 

"Ze wszystkimi i zawsze rozmawiać. Działać."

Kim jestem

Jestem inżynierem elektroenergetykiem, z wykształceniem menedżerskim, z 46. letnim stażem pracy w elektroenergetyce.

Zawodowo spełniłem się przebywając drogę od pomocnika elektromontera warsztatowego do prezesa zarządu Grupy Kapitałowej ENERGA. Brałem udział w elektryfikacji Kaszub. Nadzorowałem też pracę największych elektrowni wodnych w Polsce z Żarnowcem, Soliną, Porąbką, Włocławkiem i Żydowem.

Prywatnie – wychowałem trzech synów, motocyklem objechałem Europę i przejechałem USA, a zainteresowania muzyczne sprawiły że napisałem i wydałem książkę o ulubionym muzyku.

Co jest dla mnie ważne

Cenię otwartość i wzajemne zaufanie, bezwzględną uczciwość, działanie przynoszące wymierne efekty.

Co mnie wyróżnia

Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów na różnych poziomach organizacji społecznej.

Jeśli zaś chodzi o kierowanie zespołami ludzkimi, z czym miałem do czynienia przez 38 lat – każdy pojedynczy człowiek – pracownik, czy współpracownik był dla mnie jednakowo ważny, bardzo ważny.

W czym się sprawdzam

Lata kariery zawodowej pokazały, że moją mocną stroną jest gospodarskie podejście do zarządzanych obszarów, współpraca i dobra organizacja procesów.

 

 

"Wysoka kultura współpracy"

Kim jestem

Menedżerem, naukowcem, dydaktykiem.

Jestem doktorem habilitowanym nauk społecznych w dyscyplinie nauk o polityce, specjalności stosunki międzynarodowe. Jestem absolwentem prestiżowego programu Master of Business Administration. Na swej ścieżce edukacyjnej uzyskałem dyplomy następujących uczelni wyższych: Georgia State University Atlanta (USA), Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w środowisku międzynarodowym, m.in. na stanowiskach kierowniczych w sieciowych szkołach językowych oraz na uczelniach wyższych. Z pełną pasją podchodzę do wyzwań menedżerskich i chętnie przenoszę dobre praktyki ze sfery akademickiej do aktywności biznesu. Inspirowanie i wspieranie w rozwoju współpracowników jest moim głównym motywatorem codziennej aktywności zawodowej.

 Pasjonuję się relacjami międzynarodowymi w wymiarze kulturowym, politycznym i ekonomicznym. Na poziomie meta – w odkrywaniu prawideł procesów cywilizacyjnych, na niwie dydaktycznej – poprzez prowadzenie wykładów i warsztatów z komunikacji międzykulturowej, przywództwa i negocjacji. W aspekcie praktycznym – świadcząc konsulting w międzynarodowej działalności biznesowej.

Hobbystycznie uprawiam żeglarstwo morskie i śródlądowe.

Co jest dla mnie ważne

Współpracę między ludźmi postrzegam za jeden z kluczowych motorów motywujących nas do postępu.

Dostrzegam potrzebę nieustannego podnoszenia atrakcyjności szkolnictwa zorientowanego na praktyczne kształcenie

Co mnie wyróżnia

Unikalne kompetencje menedżerskie i naukowe w połączeniu z doświadczeniami uzyskanymi w szeregu prestiżowych uczelni ukształtowały mnie na osobę kreatywnie podchodzącą do wyzwań. Rozumiejąc naturę procesów społecznych posiadam umiejętność wznoszenia się ponad konflikty i podziały.

 

 

"Czas na zmiany"

Kim Jestem

Jestem psychologiem, specjalistą psychoterapii uzależnień, psychologiem transportu. Wykształcenie swe zdobywałam na Uniwersytecie Gdańskim, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym a także w centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok.

Od kilku lat pracuje jako psycholog i terapeuta w szpitalu, a także w prowadzonej przez siebie Pracowni Psychologicznej. Moja praca jest moją ogromną pasją, dlatego staram się nieustannie podnosić swoje kompetencje poprzez różnorakie szkolenia a także być na bieżąco z literaturą przedmiotu.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, a także pasjonatką śpiewu, którą to pasję realizuję w parafialnym chórze.

Co jest dla mnie ważne

Szacunek okazywany każdemu człowiekowi, traktowanie na równi wszystkich ludzi, kompetencja osób, które znajdują się na danym stanowisku.

Co mnie wyróżnia

Cechuje się dużą empatią, umiejętnością słuchania. Potrafię dostrzegać potrzeby innych ludzi. Tym co dla mnie ważne to samorozwój, stałe podnoszenie własnych kwalifikacji, konsekwencja.

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA