Zamknij

Dzierżążno. W ZKiW zabrzmiał pierwszy dzwonek

11:24, 02.09.2019 Aktualizacja: 13:48, 02.09.2019
Skomentuj fot.A.B. fot.A.B.

Przed południem w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie zainaugurowano nowy rok szkolny. Dyrektor szkoły Ireneusz Moskal wraz z kadrą przywitał wszystkich uczniów i rodziców po dwumiesięcznej przerwie, życząc wszystkim owocnej pracy i sukcesów.

Szczególnie serdecznie powitano najmłodszych, czyli grupy pierwszoklasistów. Rodzice uczniów z zainteresowaniem wysłuchali informacji dotyczących szkoły, a następnie uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do swoich klas, w których już od jutra rozpoczną się regularne zajęcia. 

 

(A.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Jan gringJan gring

1 0

Cos nieprawdopodobnego :o dobry artykul!!!

08:04, 03.09.2019
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

no jono jo

1 0

a co tu więcej pisać, rozpoczęcie roku jak każde inne...

08:29, 03.09.2019


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%