Na specjalnej uroczystości podziękowano dziś uczniom ósmych klas Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kartuzach. Szkołę w tym roku kończyły 33 osoby. Gratulowano zarówno absolwentom, jak i ich rodzicom.
W tym roku świadectwa odbierze 170 uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kartuzach. Kończy ją 33 uczniów dwóch ósmych klas. Podczas dzisiejszej uroczystości podziękowano absolwentom, gratulowano ich rodzicom, a najlepsi odebrali podziękowania i wyróżnienia.
Dyrektor szkoły ks. Grzegorz Kudelski mówił o sukcesach szkoły i poszczególnych jej uczniów. Są wśród nich osoby wszechstronnie uzdolnione - artystycznie, naukowo, sportowo, literacko itp., a także takie, które angażują się w życie szkoły, w wolontariat i pomoc innym.
- Sukces szkoły, to przede wszystkim praca uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, a także waszych rodziców - mówił dyrektor.
[FOTORELACJA]28048[/FOTORELACJA]
Uczniom gratulowała także wiceburmistrz Kartuz, która wręczyła nagrodę dla najlepszego absolwenta - Pawła Skrzypkowskiego. Młodzież i dyrekcja szkoły usłyszała także gratulacje i podziękowania od byłego dyrektora placówki Mariana Gostkowskiego.
Ks. Grzegorz Kudelski wręczył także nagrodę dla wicedyrektor Krystyny Cieszyńskiej. Statuetkę Jana Pawła II - "Oscara" kartuskiego Katolika otrzymała Zofia Smentoch. Wręczana jest wyróżniającym się absolwentom, nie tylko tym z wysoką średnią, ale angażującym się w życie szkoły. Paweł Skrzypkowski jako najlepszy absolwent otrzymał zegarek.
Warto wspomnieć, że Katolicka Szkoła Podstawowa w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia.
8 7
A potem wyszli jak bydło na chodnik i nie zważali czy ktoś idzie czy nie.Cale chodniki ich bi z katolika.Wstyd dla nich
7 10
Tam są szerokie chodniki, aż taki tłusty jesteś że miejsca ci zabrakło ?
12 6
A dziewczyny świecą tylko kolanami. To jest po katolicku? To są cnoty niewieście?
6 5
Macie świadomość ilu dyrektorów szkół w przeszłości zostało ukaranych za to, dało świadectwa dzień przed zakończeniem roku szkolnego? Jeśli, to katolicka, to rozumiem że wolno? Inne szkoły robią uroczyste pożegnania dzień wcześniej, ale w ostatnim dniu roku szkolnego uczniowie dopiero odbierają świadectwa.
7 2
"Otrzymali podziękowania i wyróżnienia" Nie mowy o świadectwach.
0 1
Świadectwa otrzymali w piątek. Jest dowodem w postaci fotogalerii na FB. W czwartek były tylko wyróżnienia i listy gratulacyjne. Pozdrawiam
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
5 3
Dlaczego figurki z papajem nie są żółte?
8 7
Co za hamskie komentarze, jak tak można
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
1 0
Katolskie twarze nieskalane myślą europejskości, tolerancji i liberalizmu...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz