Zamknij

Żukowo. Najmłodsi prezentowali swoje aktorskie talenty i doskonale się bawili

20:14, 10.06.2024
Skomentuj fot. nadesłane fot. nadesłane

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie odbył się w XV Gminny Przegląd Małych Form Scenicznych. W wydarzeniu brały udział dzieci pięcio i sześcioletnie, które doskonale bawiły się występując na scenie.

- Przegląd Małych Form Scenicznych jest idealną okazją do integrowania grup przedszkolnych z terenu gminy Żukowo. Zabawa w teatr pozwala dzieciom pokonywać trudności związane z nieśmiałością, a także rozwijać swoje umiejętności aktorskie, muzyczne, czy taneczne - podkreślają organizatorzy wydarzenia. 

W przeglądzie wzięło udział sześć grup z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Żukowo. W tym roku na przegląd przybyło 111 uczniów wraz z opiekunami. Mali aktorzy byli reprezentantami:

  • Szkoły Podstawowej nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie- gr. 0C, opiekun: p. Konstancja Dzienisz,
  • Niepublicznego Przedszkola „Kogucik” w Żukowie- gr. Tropiciele, opiekun: p. Weronika Grunwald,
  • Szkoły Podstawowej w Tuchomiu- gr. 0B „Świetliki”, opiekun: p. Agnieszka Licbarska,
  • Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” w Żukowie, gr. Zerówka, opiekun: p. Magdalena Stencel,
  • Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie- gr. 0D, opiekun: p. Emilio Młyńska,
  • Przedszkola i żłobka Bocianowo w Żukowie- gr. „Mrówki”, opiekun: p. Martyna Hendrych.

[FOTORELACJA]28874[/FOTORELACJA]

Każda z grup zaprezentowała się świetnie. Po występach nagrodzono małych artystów i ich opiekunów.

- Wszystkim dzieciom gratulujemy występu. Wychowawcom i opiekunom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie dzieci, a przybyłym gościom za poświęcony czas - podkreślają organizatorzy i jednocześnie dziękują sponsorom za wsparcie wydarzenia.

(nadesłane, oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

RomekRomek

1 0

Brawo maluchy i ich wychowawcy. Panie redaktorze, niech się Pan nie przejmuje nieżyczliwymi komentarzami. Robi Pan dobrą robotę, więc serdecznie pozdrawiam !

11:32, 11.06.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%