Zamknij

Spotkanie z Mikołajem w Chmielnie. Po południu rozbłysła choinka

W.D. 17:21, 06.12.2020 Aktualizacja: 11:12, 07.12.2020
Skomentuj fot.W.D. fot.W.D.

Tegoroczne Mikołajki w Chmielnie miały skromniejszy charakter - z uwagi na panujące obostrzenia - ale nie zabrakło świątecznych akcentów i słodkości dla najmłodszych. Gdy się ściemniło, wójt gminy Chmielno Michał Melibdurda rozświetlił choinkę znajdującą się w centrum miejscowości. 

Podczas tegorocznego, Chmieleńskiego Spotkania z Mikołajem rozstrzygnięto konkursy m.in. na świąteczny mem oraz na "Magiczną kartkę świąteczną". Po południu pojawił się zaś Mikołaj, który obdarowywał najmłodszych upominkami i słodkościami. Po godz. 16.00 wójt gminy Chmielno Michał Melibruda włączył oświetlenie choinki znajdującej się przed Urzędem Gminy Chmielno. 

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%