Promuj to ogłoszenie

Pracownik fizyczny (pomocnik Koordynatora Produkcji)

Data dodania: 2022-06-23 07:37:34ID: 15403

[email protected]

Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. zatrudni mężczyznę na stanowisko: Pracownik fizyczny (pomocnik Koordynatora Produkcji) – praca na hali produkcyjnej.

Opis stanowiska :

• Dostarczanie na produkcję wybranych elementów meblowych dla pracowników w celu utrzymania płynności produkcyjnej.
• Pomoc w planowaniu i kontrolowanie zapasów surowców, półproduktów i produktów koniecznych do produkcji.
• Wsparcie koordynatora, brygadzisty , kierownika w procesie produkcyjnym w zakresie prac tapicerskich.
• Kontrola, odbiór jakościowy i ilościowy zleconych zadań na produkcji.
Wymagania:
• Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne
• Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność wykonywanych prac.

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie progresywne dostosowywane do nabywanych umiejętności w trakcie pracy w naszej firmie.
• Możliwość awansu
• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV na adres: [email protected] .
W temacie e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska, oraz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Więcej informacji pod numerem telefonu 601 209 351