Zamknij
Promuj to ogłoszenie

SZLIFIERZ

Data dodania: 2022-11-22 08:56:01ID: 16809

888Pokaż numer[email protected]

TKMATIK | OBOWIĄZKI
- wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją
- bieżące kontrolowanie i korygowanie pracy
- dbanie o właściwą kolejność czynności
- ustawianie odpowiednich parametrów urządzeń oraz dobór odpowiednich narzędzi
- czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi i maszyn
- praca wg. obowiązujących procedur, instrukcji działania i ustalonych standardów

TKMATIK | WYMAGANIA
- zdolności i umiejętności manualne
- estetyka wykonywanych prac oraz dbałość o elementy
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- samodzielność i odpowiedzialność
- terminowość i dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B

TKMATIK | OFERUJEMY
- przyjazną atmosferę w miejscu
- stabline zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Miejsce pracy: 83-330 Skrzeszewo ul. Sosnowa 9