Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. ofertowania

Data dodania: 2023-01-24 08:24:34ID: 17356

586Pokaż numer[email protected]

Firma WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o. jest rodzinną firmą, powstałą w 1971 roku. W ciągu pięciu dekad obecności na rynku Spółka zdobyła stabilną pozycję i zaufanie wśród klientów, skupiając się głównie na robotach inżynieryjnych branży sanitarnej. Na terenie całego województwa pomorskiego Spółka realizuje zadania polegające na budowie sieci kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz systemów wodociągowych, z efektów których korzystają zarówno mieszkańcy miast, jak i wsi.

WOKAN-GRZENKOWICZ sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko :
Specjalista ds. ofertowania:

Opis stanowiska:
• praca w biurze, w siedzibie firmy w Kartuzach
• analiza dokumentacji przetargowej (SWZ, dokumentacja projektowa, przedmiar)
• sprawdzanie przedmiarów robót
• weryfikacja niejasności i rozbieżności w dokumentacji przetargowej
• ustalanie i uzgadnianie dodatkowych danych technicznych nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych
• analiza dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji kosztów przy realizacji
• wysyłanie zapytań i zbieranie ofert na materiały i usługi
• analiza i porównanie ofert
• wykonywanie obmiarów z dokumentacji lub na podstawie wizji w terenie wraz z opisem robót
Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne branży sanitarnej lub ogólnobudowlanej
• znajomość programów MS Office oraz Autocad
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanych
• umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
• zdolność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy pod presją czasu
• samodzielność
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność i mobilność ( prawo jazdy kat. B )
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• umowę o pracę
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze,
• przydzielenie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość ubezpieczenia grupowego.