Pracownik Biurowy We-Met Kamienica Królewska

PH We-Met w Kamienicy Królewskiej zatrudni osobę do prac biurowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel: 694 613 833

tel. 694613833
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-27 08:20:13#11416

Brukarz

Zatrudnię brukarza z doświadczeniem i pomocnika do układania kostki brukowej z okolic sierakowic wynagrodzenie w zależności od umiejętności

tel. 781694155

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-26 19:37:21#11411

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim

SHADOW SYSTEM Sp. z o. o.

to renomowana firma zajmująca się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych produktów okiennych, służących do dekoracyjnej ochrony przed słońcem.
Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w charakterze:

Miejsce pracy: Przodkowo - 30 km od Gdańska

Zakres obowiązków:
? praca w zespole działu obsługi klienta zagranicznego
? kontakt (telefoniczny i mailowy) z klientami firmy i dbałość o wysoki poziom obsługi klienta
? przyjmowanie zamówień od klientów oraz nadzór nad ich terminową realizacją
? przygotowywanie wycen i ofert cenowych dla klientów
? wsparcie techniczne klienta w zakresie oferowanych produktów
? skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w systemie ERP (ewidencjonowanie i fakturowanie zamówień, wprowadzanie danych)
? współpraca z innymi działami

Oczekiwania:
? dobra znajomość języka niemieckiego
? komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego będzie dodatkowym atutem
? dobra organizacja pracy i samodzielność
? dokładność i skrupulatność
? wysoka kultura osobista
? mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
? chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferta:
? stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
? szkolenie produktowe
? przyjazna atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane proszone są o CV na adres mailowy:
[email protected]
lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy: Kawle Dolne 4F, 83 -304 Przodkowo tel.058 550 08 80
Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-26 10:34:18#11403

Przedstawiciel handlowy - rynek niemiecki

SHADOW ? SYSTEM Sp. z o. o.

? pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na rynku niemieckim
? utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
? stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach,
? dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi,
? koordynacja i nadzór realizacji zleceń,
? monitorowanie działań konkurencji;
? reprezentowanie firmy podczas targów branżowych.

? wymagana bardzo dobra znajomości języka niemieckiego,
? znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
? dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych (1-2 tyg. w miesiącu),
? doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta biznesowego,
? silne umiejętności sprzedażowe i organizacyjne,
? wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
? inicjatywa i samodzielność w działaniu,
? czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-26 10:32:03#11402

asystent pomocnik geodety

Firma GEO-TECH usługi geodezyjne Marcin Korda z siedzibą w Sierakowicach zatrudni do pracy w geodezji na stanowisku asystent geodety do prac kameralnych i terenowych z chęcią przyuczymy przyszłych pracowników.
Wymagamy: dyspozycyjności, zaangażowania do pracy, obsługa komputera.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
e-mail: [email protected] , tel.+48 723 892 910

tel. 723892910

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-24 12:26:48#11391

ZATRUDNIE DIAGNOSĘ

Promuj to ogłoszenie2021-07-30 10:25:39#11454

Portier

Promuj to ogłoszenie2021-07-29 09:08:07#11450

Krawcowa, Szwaczka

Promuj to ogłoszenie2021-07-28 12:34:48#11443