SPRZEDAWCA - sklep odzieżowy Greenpoint w Kartuzach

GREENPOINT S.A. to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Dziś posiadamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Jeśli interesujesz się modą, a obsługa klienta nie sprawia Ci problemu, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wspólnie z nami markę odzieżową Greenpoint.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPRZEDAWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu
• Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, komputera
• Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami Greenpoint
• Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

NA KOGO CZEKAMY:
• Jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracę z klientem
• Posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz zaangażowanie i motywację do pracy
• Lubisz pracę zespołową i cechuje Cię kreatywność
• Jesteś osobą niepalącą
• Mile widziane doświadczenie VM

OFERUJEMY:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń
• Zniżki na produkty oferowane przez markę

GODZINY OTWARCIA SKLEPU:
Pon – Pt: 9:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 14:00

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych drogą mailową na adres: [email protected]

Prosimy o skopiowanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych do CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alventus Group Sp. z o.o oraz Greenpoint S.A., w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
- Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Alventus Group Sp. z o.o oraz Greenpoint S.A.
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją na wolne stanowiska pracy.
Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie danych oraz przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy.

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-05-14 21:37:14#14977

Zatrudnimy hydraulika i osoby do przyuczenia w zawodzie

Firma Eco Technologie poszukuje hydraulików oraz osób do przyuczenia w zawodzie. Baza firmy znajduje się w miejscowości Skrzeszewo Żukowskie. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 733-000-491 lub adresem e-mail: [email protected]

tel. 733-000-491

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-05-13 13:34:19#14965

Zatrudnimy do budowy przyłączy i sieci gazowych

Firma Eco Technologie poszukuje pracowników do budowy przyłączy i sieci gazowych. Baza firmy znajduje się w miejscowości Skrzeszewo Żukowskie. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 733-000-491 lub e-mail: [email protected]

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-05-13 13:31:59#14964

Murarz, pomocnik

Zatrudnię murarza, pomocnika murarza praca stała na umowę. Więcej info pod wskazanym numerem. Sierakowice Kamienica Szlachecka Kartuzy Kolonia Prokowo okolice

tel. 667505520

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-05-13 06:28:44#14948

Tapicer

Promuj to ogłoszenie2022-05-19 09:14:43#15041