Sprzedawca-Magazynier Hurtownia Hydrauliczna w Sierakowicach

Zatrudnię osobę na stanowisko sprzedawca/magazynier w hurtowni hydraulicznej w Sierakowicach. Wymagania: prawo jazdy kat. B, umiejetność pracy w grupie. Zapewniany: dogodne warunki pracy, zmianowość godzin pracy, szkolenie teoretyczne i praktyczne.

tel. 697988913
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-09-20 21:15:22#3980

MŁODSZY KUCHARZ/POMOC KUCHARZA

Tawerna Columbus znajduje się w samym sercu Ustki - jednego z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce. Widok na promenadę nadmorską, morze i port zachwyca każdego z gości. Nasza kuchnia inspirowana jest daniami regionalnymi na bazie lokalnych produktów. Lokal posiada swój unikalny styl i markę.

W związku z nowymi możliwościami zatrudnimy osobę na stanowisko:

MŁODSZY KUCHARZ / POMOC KUCHARZA

Wymagania:
-mile widziane wykształcenie gastronomiczne
-pasja do gotowania
-chęć do pracy i nauki
-aktualna książeczka sanepidu
-sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Zakres czynności:
-wykonywanie czynności zgodnie z poleceniami szefa kuchni
-pomoc w przygotowaniu elementów składowych dań
-czynności porządkowe
-pomoc w wydawaniu zamówień

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w znanej Restauracji
-umowę o pracę
-pracę w zgranym zespole
- rozwój kariery zawodowej
- szkolenia podnoszące kwalifikacje

KONTAKT: rekrutacja(at)columbus.pl, tel. 510 606 404

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Wymagane dołączenie do CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)?.

tel. 510606404

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-09-17 10:24:59#3984

DOŚWIADCZONY KUCHARZ

W związku z nowymi możliwościami zatrudnimy:

DOŚWIADCZONEGO KUCHARZA

Zadania na stanowisku pracy:
-Przygotowanie potraw zgodnie z recepturami
-Dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych potraw
-Racjonalne gospodarowanie towarem
-Utrzymanie właściwego stanu higieniczno ? sanitarnego pomieszczeń kuchni, sprzętu kuchennego

Oczekiwania:
-Umiejętność pracy w zespole
-Wykształcenie gastronomiczne mile widziane
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym
-Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
-Stabilne warunki zatrudnienia w znanej Restauracji w oparciu o umowę o pracę
bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe plus benefity premiowe (5.000 - 8.000zł netto)
-Pracę w zgranym zespole
-Rozwój kariery zawodowej
-Szkolenia podwyższające kwalifikacje

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na maila rekrutacja(at)columbus.pl, telefonicznie 510 606 404 lub zapraszamy osobiście ? Columbus Tawerna, ul. Bolesława Limanowskiego 1, Ustka

Do CV wymagane dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)?.

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-09-17 09:10:26#3983

INKASENT

Promuj to ogłoszenie2019-09-20 12:08:57#4023

Magazynier

Promuj to ogłoszenie2019-09-20 08:50:47#4017