Murarz/pomocnik

Zatrudnię murarza lub pomocnika.
Sierakowice

tel. 606823011
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-08-22 21:52:02#3756

Kelner / Kelnerka Lesny Dwór Sulęczyno

Leśny Dwór w Sulęczynie
poszukuje:
Kelnera / kelnerki

Wymagamy:

? Praktycznej wiedzy zawodowej,

? Pozytywnego nastawienia wobec Gościa, którego zadowolenie jest źródłem naszej satysfakcji,

? Umiejętności sprawnego porozumiewania się; zarówno w zespole, jak i z Gościem,

? Śmiałej inicjatywy w realizacji powierzonych zadań,

? Dzielenia się entuzjazmem w pracy,

? Dobrej organizacji pracy,

Oferujemy:

? Pracę w wyjątkowych warunkach ? nowoczesny i śmiały projekt wnętrz,

? Miejsce, w którym satysfakcja z pracy spotyka się z godziwym wynagrodzeniem,

? Jedyną szansę na rozwój osobisty równolegle z młodym, ambitnym zespołem,

? Pozytywne nastawienie do człowieka z jego zaletami i wadami,

? Pewność zatrudnienia i bezpieczeństwo finansowe.

tel. 691982009

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-08-21 19:51:49#3745

Recepcjonistka / Recepcjonistka Leśny Dwór Sulęczyno

Leśny Dwór Sulęczyno
poszukuje:
Recepcjonisty / Recepcjonistki

Wymagania:

? profesjonalna obsługa gości,

? obsługa recepcyjnych programów informatycznych

? aktywna sprzedaż oferty hotelowej

? doświadczenie w pracy recepcyjnej będzie dodatkowym atutem

? dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)

? gotowość do pracy w systemie zmianowym

? wysoka kultura osobista

Obowiązki:

? sprawna i profesjonalna obsługa recepcyjna

? zarządzanie pobytem Gościa

? rozliczanie pobytu; sprawna obsługa kasy fiskalnej, programu hotelowego

? praca z platformami rezerwacyjnymi

Oferujemy:

? miejsce, w którym satysfakcja z pracy spotyka się z godziwym wynagrodzeniem

? jedyną szansę na rozwój osobisty równolegle z młodym, ambitnym zespołem

? pozytywne nastawienie do człowieka z jego zaletami i wadami

? pewność zatrudnienia i bezpieczeństwo finansowe

? pracę w wyjątkowych warunkach ? nowoczesne i niestandardowe podejście do sprzedaży usług hotelowych

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-08-21 19:45:22#3744

Tynkarze.posadzkarze

Zatrudnimy pracowników na stanowisko tynkarz i posadzkarz.możliwość przyuczenia.praca na terenie woj pomorskiego.bdb warunki bdb zarobki

tel. 504756403

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-08-20 10:49:27#3704

LAKIERNIK

Promuj to ogłoszenie2019-08-23 12:11:22#3761

Zatrudnię

Promuj to ogłoszenie2019-08-23 10:46:38#3759

Murarze do Belgii

Promuj to ogłoszenie2019-08-21 14:01:44#3742