Zatrudnię murarza lub pomocnika murarza

Zatrudnię murarza lub pomocnika murarza.
Baza Sierakowice, a punkt docelowy Bojano.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod nr 606823011

tel. 606823011
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-01-18 23:14:19#13252

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY w Biurze Podróży Alventus Travel w Kartuzach

Poszukujemy pracownika do sprzedaży usług turystycznych i ubezpieczeniowych na stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY w Biurze Podróży Alventus Travel w Kartuzach.

WYMAGANIA:
- doświadczenie w bezpośredniej, mailowej i telefonicznej obsłudze Klienta
- biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office oraz narzędzi internetowych
- biegła znajomość social media
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista i miła aparycja
- zaangażowanie w rozwój firmy oraz dbanie o dobry wizerunek firmy
- samodzielność i odpowiedzialność
- kreatywność, pomysłowość, dokładność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wykształcenie min. średnie
- praktyczna znajomość języka angielskiego
- zamiłowanie do turystyki
- wiedza z zakresu geografii turystycznej świata
- dyspozycyjność
- gotowość do podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
- gotowość do odbywania podróży służbowych/studyjnych
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku
- doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych oraz znajomość systemów rezerwacyjnych będzie dodatkowym atutem
- osoba niepaląca

OFERUJEMY:
- ciekawą i rozwojową pracę w stabilnej firmie
- wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
- możliwość wyjazdów zagranicznych typu study tour
- szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje zawodowe

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: [email protected]

W przesłanym CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-01-17 17:28:29#13240

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

SHADOW – SYSTEM Sp. z o. o.

to renomowana firma zajmująca się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych produktów okiennych, służących do dekoracyjnej ochrony przed słońcem.
Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w charakterze:

Miejsce pracy: Przodkowo - 30 km od Gdańska

Zakres obowiązków:
• praca w zespole działu obsługi klienta krajowego
• kontakt (telefoniczny i mailowy) z klientami firmy i dbałość o wysoki poziom obsługi klienta
• przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich terminową realizacją
• przygotowywanie wycen i ofert cenowych
• wsparcie techniczne klienta w zakresie oferowanych produktów
• skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w systemie ERP (ewidencjonowanie i fakturowanie zamówień, wprowadzanie danych)
• współpraca z innymi działami

Oczekiwania:
• dobra organizacja pracy i samodzielność
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
• dokładność i skrupulatność
• wysoka kultura osobista
• chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferta:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenie produktowe
• przyjazna atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane proszone są o CV na adres mailowy:
[email protected]
lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy: Kawle Dolne 4F, 83 -304 Przodkowo tel.058 550 08 80
Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

tel. 585500880

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-01-14 12:13:01#13206

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zatrudnię grafika komputerowego w usługach reklamowych ze znajomością programów Corel Draw i Photoshop.

tel. 58 681-43-16

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2022-01-12 14:52:48#13182

Magazynier-pakowacz

Promuj to ogłoszenie2022-01-18 08:23:35#13244

Lakiernik meblowy

Promuj to ogłoszenie2022-01-18 08:23:29#13246

Pracownik magazynowy

Promuj to ogłoszenie2022-01-17 12:12:46#13237

SPECJALISTA DS HANDLU

Promuj to ogłoszenie2022-01-17 11:12:13#13235