Promuj to ogłoszenie

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MOTOCYKLOWYM

Data dodania: 2021-07-28 15:21:49ID: 11446

667Pokaż numer[email protected]

Poszukujemy dynamicznej osoby chcącej rozwijać swój potencjał w branży motoryzacyjnej.

Opis stanowiska:

-Obsługa klienta
-Sprzedaż Skuterów, Motocykli oraz QUADÓW
-Sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Dobre warunki pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

-Zainteresowania motoryzacją;
-Chęci i umiejętności nawiązania kontaktu z klientem;
-Energii w działaniu;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: [email protected]
Kontak telefoniczny 667-997-888