Promuj to ogłoszenie

Kierownik budowy w branży konstrukcyjno-budowlanej

Data dodania: 2021-11-25 12:29:52ID: 12757

586Pokaż numer[email protected]

Bravo Developer Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych – od zakupu gruntu, poprzez projektowanie i budowanie, aż po zagospodarowanie terenu. Znajdujemy drogi, którymi inni boją się pójść i zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i efektowne rozwiązania architektoniczne.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Kierownik budowy
w branży konstrukcyjno-budowlanej

Zakres obowiązków:
• Planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami,
• Formalne pełnienie funkcji kierownika budowy,
• Współpraca z podwykonawcami, projektantami,
• Koordynacja i realizacja budowy zgodnie z zawartymi umowami,
• Przestrzeganie założonych budżetów i harmonogramów,
• Nadzór nad pracownikami i współpraca z innymi działami firmy.
Czego od Ciebie oczekujemy:
• Doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót bądź Kierownika Budowy,
• Wykształcenia wyższego, budowlane,
• Uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowalnej ,
• Znajomość MS Office,
• Znajomość specyfiki oraz zasad funkcjonowania procesu budowlanego,
• Prawo jazdy kat. B.
Co oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
• Umowa o pracę lub B2B.
• Podstawowe narzędzia pracy.