Promuj to ogłoszenie

inżynier budowy

Data dodania: 2021-11-25 12:29:47ID: 12758

586Pokaż numer[email protected]

Bravo Developer Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Inżynier budowy branży konstrukcyjno-budowlanej.
Zakres obowiązków:
 bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy,
 udział w procesie przygotowania inwestycji,
 wykonywanie prac biurowych,
 odbiory poszczególnych etapów robót z podwykonawcami,
 nadzór nad realizacją prac zgodnie z dokumentacją projektową,
 kontrola wyników i jakości prac podwykonawców,
 wykonywanie przedmiarów robót, kosztorysów oraz ofert,
 obmiary robót, przygotowywanie protokołów przerobowych,
 przygotowanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców materiałów budowlanych, a także ich zamawianie,
 przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku – przynajmniej 1 rok,
• wyższe wykształcenie kierunkowe,
• znajomość branży budowlanej,
• dokładność i sumienność,
Oferujemy:
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• narzędzia niezbędne do pracy.
Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: [email protected]
W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska rekrutacyjnego.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.