Promuj to ogłoszenie

Pracownik ds. administracyjno biurowych

Data dodania: 2021-02-23 14:02:29ID: 9291

601Pokaż numer[email protected]

Firma Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. w związku z ciągłym rozwojem poszukuje do pracy pracownika do spraw administracyjno biurowych

?Pracownik ds. administracyjno-biurowych
Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- elastyczne godziny pracy w zakresie między 6-16
- wsparcie wśród obecnej kadry biurowej
- ubezpieczenie grupowe,
- jasno określone cele i zadania
- interesująca pracę w przyjaznym otoczeniu współpracowników
Zakres obowiązków:
- bieżąca komunikacja z klientami dotycząca realizacji kontraktów i zamówień
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
- przyjmowanie zamówień oraz potwierdzanie ich realizacji
- praca ma charakter stacjonarny w siedzibie firmy
- obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe
- znajomość języka ukraińskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra organizacja czasu pracy
- komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
- zaangażowania, konsekwencji i determinacji w osiąganiu celów
- dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office, Windows
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność szybkiego uczenia się

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV na adres [email protected]
Więcej informacji pod numerem telefonu 601 832 594
Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.