Promuj to ogłoszenie

Mechanik , ustawiacz, serwisant - (technik utrzymania ruchu)

Data dodania: 2021-02-23 14:02:22ID: 9292

601Pokaż numer[email protected]

DRAWEX A.C.M.T DRYWA Sp. J.

W trakcie 30-sto letniej działalności firma Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. stała się liczącym w kraju i za granicą producentem metalowych stelaży meblowych i mebli tapicerowanych zatrudniającym obecnie ponad 120 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem nieustannie poszukujemy pracowników różnych działów, pragnących dołączyć do naszego zespołu.
Technik utrzymania ruchu (ustawiacz, mechanik, serwisant) przy obsłudze maszyn na hali produkcyjnej.
Miejsce pracy : Małkowo k / Żukowa - hala produkcyjna
Zakres obowiązków:
- Zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu (prasy mimośrodowe, tokarki, frezarki, piły, szlifierki, elektronarzędzia, itp.)
- Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń w tym wykonywanie ustalonego programu konserwacji matryc, sprzętu produkcyjnego oraz instalacji
- Zapewnienie prawidłowej eksploatacji parku maszynowego - nadzór
- Prowadzenie ewidencji i dokumentacji maszyn
- Przygotowanie maszyn do pracy - zakładanie oprzyrządowania, ustawianie parametrów itp.
Wymagania:
- Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych
- Zdolności manualne
- Doświadczenie w utrzymaniu ruchu na podobnym stanowisku
- Wykształcenie minimum średnie techniczne - preferowane mechaniczne, elektryczne
- Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, rysunki elektryczne)
- Znajomość rysunku technicznego
- Mile widziane uprawnienia SEP
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy bezpośrednio u Pracodawcy
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
- Szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy
- Pracę jednozmianową
- Grupowe ubezpieczenie
- Bony świąteczne
- Indywidualne podejście do każdego pracownika
Zainteresowane osoby prosimy wysłanie CV na adres [email protected]
W temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska
Więcej informacji pod numerem 601 832 594