Promuj to ogłoszenie

GRUPA MAKURAT ZATRUDNI HANDLOWCA

Data dodania: 2021-02-23 15:44:06ID: 9295

+48Pokaż numer[email protected]

miejsce pracy: Pępowo/Gdańsk

Zakres obowiązków:
? Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój sprzedaży
? Realizacja planu sprzedaży
? Budowanie długotrwałych relacji z klientami
? Obsługa klienta i zawieranie umów sprzedażowych
? Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji sprzedażowej
? Dbałość o jakość wykonywanej pracy
? Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku sprzedażowym

Wymagania:
? Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
? Kultura osobista i punktualności
? Umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
? Znajomość obsługi komputera - pakietu MS Office
? Zaangażowanie

Oferujemy:
? Stabilne zatrudnienie
? Atrakcyjny system wynagrodzeń
? Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę
? Bardzo dobre zaplecze techniczne
? Możliwość rozwoju zawodowego
? Szeroki pakiet socjalny