Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy i kandydat na prezydenta RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej będzie w czwartek w Kartuzach. Jego wizyta związana jest z 30-leciem samorządności w Polsce.
Rafał Trzaskowski ma przyjechać do Kartuz około godz. 9.30 pociągiem PKM z lotniska w Rębiechowie. Jak informuje Urząd Miejski w Kartuzach, będzie to podróż ze Stolicy Polski do Stolicy Kaszub.
Burmistrz Kartuz chce zaprezentować Rafałowi Trzaskowskiego kartuski dworzec integracyjny oraz centrum miasta. O godz. 10.00 zaplanowane jest spotkanie z mieszkańcami. Może w nim wziąć udział nie więcej niż 150 osób. Jest też apel o założenie maseczek.
Burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński podkreśla, że wspólnie z Rafałem Trzaskowskim, prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy zasiadał w minionych latach w Zarządzie Związku Miast Polskich. Od pewnego czasu Kartuzy nie są już członkiem tej organizacji, zrzeszającej samorządy z całej Polski.
- Rafał Trzaskowski także jest samorządowcem, prezydentem największego miasta w Polsce. Będzie to więc spotkanie włodarza Warszawy z burmistrzem Kartuz oraz mieszkańcami naszej gminy, bo te miasta coś łączy: oba są stolicami - mówi burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.
Po spotkaniu w Kartuzach Rafał Trzaskowski uda się do Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie i potem do Gdańska.
75 92
Brawo. Tak trzymać. Druga tura wyborów: Trzaskowski - Hołownia.
50 38
Chłopek nie potrafi poradzić sobie z Warszawą a chciałby rządzić całym państwem, śmieszne. Do dum krowe dojec!
27 19
sobie radzi? Toć to on jest tylko popychadłem prezesa.
17 17
Trzaskowskiego to hańba dla niepodległej polski
19 16
"Trzaskowskiego to hańba dla niepodległej polski "
Potrafisz to po polsku napisać czy w pislandii cię nie nauczyli?
6 8
Błędem jesteś ty
17 14
Nigdy Trzaskowski
18 13
Trzaskowski nigdy
11 21
1, 2, 3 ....
60 68
Jeżeli dobrze pójdzie...
5 3
fatum kartuz - nikt kto odwiedził kartuzy przed wyborami ich potem nie wygrał
kaczynski - na rynku
komorowski - wycieczka do s-ic
trzaskowski - evita peron gmm
Poeta pamięta!
43 15
Po urzędnicy się w to angażują kampania niech kandydaci sami organizują
16 9
ale się *%#)!& uruchomił.....
85 69
Ten ktoś chce rządzić krajem , a nie potrafi rządzić Warszawą...
24 32
po czym twierdzisz że nie potrafi? jakieś dowody?
tylko nie mów ze awaria wodociągów, zrobionych za Kaczyńskiego
11 13
Mówią w TVP...
18 9
Niech porządnie rządzi Warszawą a nie pcha się na Prezydenta
65 25
terminu wyborów nie ma, a kampania trwa na całego. nagle Rafałek Kaszuby chce odwiedzić
5 2
długim czasie przebywania głęboko w odbycie szamana .... to może być bolesne. Dlatego szaman protestuje, mimo że czopek już częściowo rozpuszczony w kiszce stolcowej.
Chociaż lubimy tutaj rezydenta czopka nie mniej niż ten co ma go głęboko w dudzie.
68 77
mam nadzieję, ze go wybiorą bo ma prezencje, zna języki i nie podpisuje byle czego bo ktoś każe z nowogrodzkiej
11 4
Będzie podpisywał pod dyktando kogoś innego???. Prezentację ?, języki...?,,a gdzie program dla Polski!!!!
67 81
ależ by było cudnie jakby go wybrali
13 9
Ateista komunista zboczeniec
6 12
To co napisałeś nadaje się do prokuratury jako zniesławienie. Po zgłoszeniu dojdą do Ciebie po IP. Masz pozamiatane - na miejscu prawników Trzaskowskiego wnosiłbym o 50 tys na Caritas. Zaraz zrobię skan Twojego wpisu. Jeżeli sprawa będzie rozpatrywana w trybie wyborczym spodziewaj się mundurowych w najbliższych dniach...
64 74
to jest gość! bez przyjeżdżania tutaj na niego zagłosuję!
ma jaja facet, potrafi się postawić, a nie Duda który robi to co mu się każe i nie ma własnego zdania
20 7
Sprawdzałaś
56 36
Chyba robi rekonesans, jak go wyrzucą z Warszawy to może prezydent stolicy Kaszub.
45 45
Program rodzina na swoim będzie dalej kontynuowana, Szumowskiemu za 200mln oraz dziesiątkom innych rodzin pisowskich włos z głowy nie spadnie.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 0
Poczekaj poczekaj, zobaczysz jak tęczowe zboki się będą panoszyły jeśli ten tęczowy szambonurek Czaskovsky zostanie prezydętem, buhahaha
29 24
Rafalala w Kartuzach ? Nie wierzę!
11 24
Lepiej nie pisz gdzie mieszkasz, bo zamiast Trzaskowskiego przyjedzie jakiś czytelnik i zamiast wywieźć ci szambo, wywiezie ciebie. Chyba, że od siedzenia na dupie i pisania tych głupot, tak przytyłeś, że nawet dźwig cię od komputera nie oderwie
53 46
Ludzie chyba zaczynają się budzić, skoro Dudzie spada w sondażach. Chyba te afery z maseczkami, 70 mln wydane na bezsensowne karty do głosowania, stołki dla kolesi - to chyba wszyscy już widzą.
12 12
intensywnie minusują. Aż miło patrzeć jak im się du(d)pa pali XD
46 16
Swoj łeb mają na karku,nie trzeba im kielbasy przedwyborczej.
3 10
Zgadzam się, że większość tu pisiących ma swój gęsi mózg
37 35
zwiśnięty długopis już się wyPiSał, Kaszubi to widzą
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
41 19
Co to się nagle stało że ten Pan objeżdża Polskę? Myślcie ludzie, myślcie.
11 10
To samo co 5 lat temu duda był na kaszubach
16 8
Tylko ze wtedy była kampania wyborcza a teraz jeszcze nie ma. Ten Pan nawet podpisów jeszcze nie ma zebranych.
3 1
jedyny kandydat, który ma szczegółowo rozpisany program to Hołownia
50 44
Oj pisiorki, pisiorki. Czy Wy na prawdę jeszcze nie widzicie co Jarek i Pinokio razem z dudusiem robią z tym krajem ? Wysyłają do przemówień baranów, a sami popijają KAKAO od zioberka i się z was wszystkich śmieją. Głosujcie tak dalej, to jeszcze trochę i sam ogłosi się królem.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
30 22
Jeszcze tego *%#)!& tu brakuje
43 54
W końcu jakiś kulturalny i wykształcony człowiek zawita do Kartuz , całkiem miła odmiana , fakt ze trochę tu nie pasuje bo audytorium raczej kiepskawe. Powodzenia w wyborach Panie Trzaskowski, trzymam kciuki !
34 18
Jakiej stolicy ???? czego stolicy ? Kaszub ???? chyba bezmyślności
60 22
Kartuzy mają brudne jeziora, a Warszawa zasraną Wisłę. Ten sam styl zarządzania obu Panów! Brawa!!!
7 7
a Polska usyfiony Bałtyk
47 23
Myślę,że każdy myślący człowiek wybrał już sobie prezydenta RP - PO Trzaskowki rządził z tą całą ekipą PO to wiemy co zrobili i jak rządzili.
27 7
Ale dzięki temu deptak w końcu posprzątają
14 21
No to Adrian nie ma wyjścia. Znowu będzie musiał przyjechać na Kaszuby.
16 1
Jaki Adrian? Jakiś nowy kandydat znowu?
14 10
Prezydent Andrzej Duda wygra i bez kłamania ???
6 13
Kto to jest Andrzej Duda?
5 8
"Jaki Adrian? Jakiś nowy kandydat znowu? "
Adrian ogólnie mało znany i mało decyzyjny jest.
28 2
MGG tylko nie zapomnij się pochwalić przed RT jak często przebywałeś w otoczeniu byłej pani poseł PiS DAM
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
40 5
A dlaczego koleją? Nie lepiej przez zakorkowane Żukowo i ogólnie powolną trasą Gdańsk-kartuzy?
22 5
i bardzo proszę na spotkanie bez masek i maseczek !!!!! co byśmy mieli POgląd na tutejsze środowisko naturalne czajki i kartuskich jezior
16 11
Miałbym pytanie do organizatorów tego spotkania. Skoro udział w jest ograniczony 150 osób, czy istnieje alternatywna możliwość kierowania do Pana Rafała Trzaskowskiego pytań nt. polityki energetycznej, jaką ją widzi w przyszłości Państwa Polskiego, a szczególnie w zakresie geotermii tzw. niskotemperaturowej, jako mało dotychczas rozwiniętej branży odnawialnych źródeł energii na Niżu Polskim. Pozwalam sobie tu doprecyzować, że Polska posiada wysoki potencjał chłodniczy w płytkich wodach podziemnych.
21 44
Po opiniach widać ze na Kaszubach mamy więcej Pis-owców niż normalnych zdrowo myślących obywateli obecnej władzy ! Taki ustrój !!!!!
10 25
Pis-owsko Komunistyczny .......
4 11
Jajco. Też kleru nie pogoni.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
36 9
Co za wydarzenie. Trzeba przygotować wstążki na udekorowanie dróg którymi będzie przejeżdżał, trzeba przygotować odpowiednio udekorowane bramy powitalne. Oczywiście nie zapomnieć o tęczowych flagach. Redakcja Expressu Kaszubskiego już się do tego wiekopomnego wydarzenia przygotowuje.
0 0
Drogę co najwyżej możesz sobie w Boże Ciało udekorować
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
2 6
rezydenta CZOPKA, bo wydano już na niego 2 miliardy na reklamę w *%#)!& oraz 70 milionów sasinowej wieży oraz drugie 70 milionów szumowinowych niby-kagańców co nie chronią przed wścieklizną.
7 23
Będziemy i zadamy spontaniczne pytania z smsów. Tylko Adrian!!!
29 4
I pewnie już wie jak pokierować krajem - przeszkolili go na spotkaniu grupy Bilderberg...
13 13
już naładowane dwie wielkie wyrzutnie:
1) Wyrzutnia BŁOTA
2) Wyrzutnia WAZELINY
Zgadnijcie na kogo jest nakierowana pierwsza - a na kogo druga.
1 1
Wrzystko poleci na Twój gł..pi łep.
44 22
Wizyta Trzaskowskiego w Kartuzach skończy się jak w innych miastach, ludzie go wygwiżdżą i będą głośno skandować. ANDRZEJ DUDA, ANDRZEJ DUDA, ANDRZEJ DUDA
6 17
Przyjdę i będę filmował każdego kto będzie skandować Andrzej Duda. Ciekawe czy będzie to ktoś z mieszkańców Kartuz.
2 0
wyPAD czopek ..... wyPAD czopek ..... wyPAD czopek
Tak wyślizgany, że wypad jest prawie pewny ? Wypadnie napewno przy pierwszym kopniaku w dudę.
16 35
Pana prezydenta na gościnnych i wolnych od PiS kaszubach
14 26
Muszę przyznać, że prezydent Warszawy umie w politykę. No a Duda? "Cały czas się uczę".
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
10 35
Nareszcie coś pozytywnego. Będziemy i serdecznie powitamy. ?
33 16
Kandydatura Trzaskowskiego to hańba dla Polski kto go zaprosił nasz Burmistrz będzie miał dużą kręche u Kaszubów nigdy w życiu nie zagłosuje na ateista ,cytuje jego słowa które są publiczne znane,,Mój syn nie będzie chodził na lekcje Religi tam uczą bajek jego syn nie został przyjęty do komuni św. na polecenie Trzaskowskiego na dodatek popiera ugrupowania LGPD.Jako Prezydent Warszawy stawia się za niudolnego gospodarza i nie wywiązuje się z obietnic wyborczych.
13 33
Jak PISiory dostają totalnego obłąkania gdy widzą ze koniec nadchodzi szybciej kaczaylandu
0 0
Pisiory, kaczyland ... brakuje tylko Bydgoszczu, i RumpelTuska. A może i Bolka. Wybierzcie sobie Czaskowskiego i idźcie od razu w kierunku dołów kloacznych, tam was zaprowadzi. Ja idę swoja drogą.
16 3
Rabiej też będzie
11 0
bez niego nie będzie dymania
1 0
POciumka mu
31 6
Wpiszcie w youtube Trzaskowski wygwizdany w Nowym Tomyślu. Powtórka w Kartuzach
4 3
Filmików z Duda nie trzeba długo szukać . Z gwizdami nawolywaniami i epitetami pt marionetki A nawet prostytutka .
29 3
Hołownia wymiecie Trzaskowskiego, na tego bałwana finansowanego przez światową finansjerę nikt na Kaszubach nie zagłosuje.
3 11
Hołownia *%#)!& nie jest i w drugiej turze poprze Trzaskowskiego. Koniec Adriana jest bliski.
33 13
Dokładni zbieramy się i pokażmy poparcie dla Andrzeja Dudy. Kulturalnie ale głośno ANDRZEJ DUDA
19 36
Obojętnie kto byle nie Duda.
15 7
Ty nie jesteś Kaszuba tylko ateista sprzedawczykiem tak jak Tusk
4 11
Sprzedam grilla.
13 36
Podziękowania dla Burmistrza za zaproszenie prezydenta Warszawy. Warto było na Pana głosować.
8 4
Jesteś *%#)!& tyle w temacie
32 7
Stop mason, stop Trzaskowskiego ,którzy chcą zawładnąć światem naszymi umyslami.
3 12
Nie wiedziałem, że jest tylu wariatów na świecie.
11 1
mason czyli zbrodniarz proste
13 31
Widzę, że pisowcy powoli wpadają w panikę, że ich Adrian przegra wybory. Buhahaha.
16 36
Całe szczęście zbliża się koniec Dudy i zamieniania naszego pięknego kraju w pośmiewisko i gospodarczą ruinę
11 19
Nie pytaj mnie o imię gdy walczę z ostrym cieniem mgły.
6 19
Mój ból jest lepszy niż twój.
7 1
Tęczowy szambonurek Czaskovsky przegra te wybory, wtedy wasz BUL będzie większy niż mój, buhahaha
15 31
Wystarczy przeczytać komentarze, które obnażą prawdę - zwolennicy pisiorów wypisują wulgaryzmy, przekleństwa, teksty na poziomie aresztu i grypserki. Zwolennicy Trzaskowskiego, co widać po wpisach mają porządne wykształcenie i kulturę osobistą. Czyli badania socjologów są trafne - na PiS głosują gorzej wykształceni, gorzej sytuowani mieszkańcy polskiej prowincji.
10 2
Okradają i wykorzystują ludzi nazywając siebie nadzwyczajna kasta
0 0
Trzaskowski zastąpił kobietę, która startowała na urząd prezydenta RP, ale jednocześnie gratulowała hołocie, która wyzywała obecnego prezydenta od ch...w!? Pewni ci wrzeszczący wulgaryzmy i ta pani, która im gratulowała to ci z porządnym wykształceniem. Prawda jest taka, że w Warszawie ścieki płynęły do Wisły. Trzaskowski nie wiedział ani dlaczego one płynęły i jak to się stało, że przestały płynąć. Taka to marionetka i dyletant. Najwyższe wykształcenie w Kartuzach mają urzędnicy po fakultetach, uniwersytetach zaocznych, wakacyjnych i jeszcze kaszubskich. Absolwenci politechnik i uniwersytetów to ciemnota.
12 26
Każdy tylko nie Duda. Nawet Bosak.
4 1
Zgadzam się, może być Bosak zamiast Dudy, on też pogoni czerwono- tęczową zarazę gdzie *%#)!& rośnie ???
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
33 11
Andrzej Duda wygra wybory!!!!!!
11 4
To jasne jak słońce i nie mylić z tym śmierdzącym leniem jakim był słońce Peru ???
2 5
Ale tylko w Sierakowicach ?
22 2
A może by tak kartuska lechia go przywitała ???
22 8
Może zechce zlikwidować jeszcze jakieś inne, lokalne środki masowego przekazu, tak jak zapowiada, że zlikwiduje TVP Info ?
Totalna arogancja i brak profesjonalizmu.
28 3
Prawda, wykształcony i światły. Ale tak samo jak wielu polaków z Warszawy gardzi prowincją. Nie dajcie sie zwieść jego obietnicom i zapewnieniom.
5 22
Duda słaby, słabiuteńki ... Trzaskowski niegodny. Ja proponuję wybrać kogoś spoza wielkiej polityki. Pan Hołownia. Jeszcze nie mąż stanu, brakuje mu fryzury i garnituru. Ale najmądrzejszy z nich wszystkich i ma mądrą szyję - żonę.
1 7
Nie odbieraj nam Agatki . Bez niej świat straci swój koloryt . Tyłu memow nie będzie miała żadna inna prezydentowa .
14 25
Też uważam, że czas Dudy już minął. Zresztą co to za prezydent, który robi za marionetkę i którego nawet we własnej partii nie poważają i nie traktują poważnie. Hołownia byłby chyba niezły, przynajmniej nie jest umoczony w politykę jak pozostali. Ale jeżeli Trzaskowski miałby większe szanse wygrać z Andżejem, to wybieram jego.
10 26
Nareszcie prezydent którego Polacy nie będą się wstydzić .
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
17 2
kolejny turysta do zamku łapalickiego, ale wiocha.pl
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
4 14
Jesli jest ktoś kto ogląda wiadomosci i uważa, ze to rzetelne informacje ;)... to później sam podobne wypisuje o Trzaskowskim.
15 3
Soros!!!!!! Bilderberg!!!!!!!! zagrożenie dla świata!!!!!! Niewola!!!!! grabież!!!!!! manipulacje!!!!!!! szkodliwość dla zdrowia!!!!!!! kłamstwo!!!!!!!!! psychomanipulacje!!!!!! Norymberga!!!!!!!! proces zbrodniarzy II wojny światowej!!!!!! 5G!!!! Niszczenie zdrowia!!!!! zanieczyszczenie środowiska!!!!! terroryzm!!! zamachy polityczne!!!!
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
4 20
Mój rozum nie ogarnia tego hejtu na Trzaskowskiego. O co Was ciemny ludzie kaszubski chodzi??? Czy podoba się wam, jak aktualna banda niedouków, karierowiczów i miernot okrada was i kraj z pieniędzy?? Podoba się wam ,że jesteśmy pośmiewiskiem europy, przykładem jak łatwo zapchać ludowi gębę 500+. Czy nie widzicie ,że coraz bardziej ten rząd bierze was za mordy?? Wasze zaślepienie i głupota aż poraża. Wyzywacie wiele osób od komunistów i czerwonych, a marzy wam się powrót do czasów głębokiej komuny, który jest tuż tuż. Nie wstyd wam za takiego prezydenta, który jest marionetką w ręku oczadziałego z nienawiści starca, który nie potrafi się porozumieć w żadnym języku oprócz ojczystej mowy, który nie ma nic do powiedzenia oprócz pokrzykiwania i robienia aktorskich min??? Żal mi was ciemny ludzie bo nie wiecie co nas czeka, jak ta banda złych ludzi jeszcze trochę tu się popanoszy.
10 3
A komoruski nie był marionetką? Nie rozśmieszaj mnie...Czaskowski robi zwykły skok na koryto, Warszawa stacza się w przepaść od ponad roku...
0 0
Za mordę może Tusk nie brał, tylko z mojej kieszeni zabrał najpierw OFE, a później 150 mln zł dziennie VATu! Tylko głupek kupuje to co napisała Wiedźma. W porównaniu do dziury w du.... gdyby dalej rządzili nieudacznicy i menele polityczni starej ekipy zegarkowej, nie macie zielonego pojęcia o miejscu, w jakim Polska się obecnie znajduje. Niby jest tak źle, a jednak budżety (z podatków społeczeństwa) nawet nasze, kartuskie, są od 50-100% większe niż za czasów Peł0 i PSL. Czyli jednak Polska jest lepiej gospodarzona!? Czy więcej znaczy mniej?
12 2
Dlaczego mój wpis został usunięty nie kłamałem zeszłym roku Trzaskowski spotkał się na zjeździe w Bilsbergu w Niemczech na światowym zjeździe masonerii światowej omawiane były tam sprawy gospodarcze biznesowe i cyberprzestrzeni związane jest aby posiąść i przyporządkować umysły ludzi na całym świecie.
2 3
To ostatnie zdanie szczególnie każe zapytać - bierzesz coś, czy właśnie odstawiłeś? Bo to, że jacyś szefowie Państw tudzież wpływowi ludzie tego świata się spotykają to według ciebie od razu oznacza, że chcą przejąć kontrolę nad światem tak? ???? A tak nawiasem mówiąc, większość ludzi i tak kompletnie nie myśli, więc dla nich to chyba żadna różnica. Skoro w Polsce daliśmy sobie wcisnąć nawet, że zakaz wstępu do lasu to walka z koronawirusem, to o czym my mówimy....
13 4
Hołownia nie polityczny? Przecież on jest ze stajni TVN czyli PO. Czy ktoś wierzy w to że bez wsparcia politycznego można sobie kandydować na prezydenta. Przecież na to potrzebne są miliony i wsparcie.
12 5
Trzaskowski Hołownia oby dwaj siebie warci nic dla naszej Ojczyzny
8 1
Jeśli kibice tolerują kandydata uczestniczącego wmarszach LGBT to nie ma w Kartuzach kibiców.
9 2
W czwartek Redaktor naczelny Drewka będzie wychwalal ponad stan jaki to dobry kandydat na prezydenta Trzaskowski.Proponuje gdy przyjdzie do Kartuz, zebysmy wszyscy skrzekneli przeprowadzić pikieta przeciw jego obecności .
3 4
brawo Trzaskowski. Koniec z długopisem PiS, czyli koniec z państwem Kaczyńskiego.
3 1
A czemu nie ma mojego komentarza ze GRYFA przyjechał ratowac
1 0
i co i co jak zwykle kłamał , albo się zląkł !@?
2 1
na szczęście takiego niedorozwiniętej osoby nie spotkałem w Kartuzach co by głosowała na Trzaskowskiego, to by był wstyd, nieuctwo, zacofanie i wandalizm, brak kultury i oszustwo, kompletne dno, jakby spotkał takie niszczyciela kaszubskości to bym go wyśmiał!!! i powiedział zjeźdzaj sprzedawczyku do Berlina, bo my Kaszubi pamiętamy kto rozpętał II wojnę światową, wiemy kto sponsorował Hitlera i wiemy skąd komunistyczna Rosja dostała zastrzyk finansowy, tak jest i teraz Soros sponsoruje Trzaskowskiego, a ludzie niczym na wiecu nazistów, łykają ten produkt finansowy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz