Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. GOPS organizuje transport dla seniorów chcących się zaszczepić

11:41, 22.01.2021 | W.D
Skomentuj fot.W.D.
REKLAMA

Seniorzy z gminy Kartuzy oraz osoby, które nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień przeciwko koronawirusowi, mogą skorzystać z bezpłatnego transportu organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. 

Przypominamy, że trwają zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19. Rejestrować się na nie mogą osoby po 80 roku życia, a od 22 stycznia, rejestrować będą mogły się osoby po 70 roku życia. Szczepienia dla tych grup wiekowych mają rozpocząć się od 25 stycznia. Każdy może też zgłosić chęć zaszczepienia przeciwko COVID-19. 

Urząd Miejski w Kartuzach informuje, że zgodnie z decyzją wojewody pomorskiego organizowany jest transport dla osób niepełnosprawnych i seniorów, którzy nie są w stanie na własną rękę dostać się do punktów szczepień. 

W gminie Kartuzy koordynacją transportu i szczepień zajmuje się Grażyna Kwidzińska, pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać za pośrednictwem infolinii, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00, pod tel.: 798 808 265.

Pod tym numerem mogą zgłaszać się pacjenci, którzy spełniają kryteria uprawniające do transportu na szczepienie. Osoba zainteresowana transportem powinna złożyć oświadczenie, że nie ma możliwości samodzielnego dotarcia do punktu szczepień lub dysponuje orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności - organizatorzy transportu mogą poprosić o okazanie stosownego dokumentu.

(aktual. godz. 11:41)

(W.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

scamnetkiscamnetki

0 0

LEEXÍ.NÈŤ - świetny projjekt dla dorrosłych, którzzy chcą znaleźc parrtnera do sseksu 05:08, 24.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%