Zamknij

Żukowska spółka komunalna szuka pracowników

11:02, 15.06.2009 Aktualizacja: 11:04, 15.06.2009
Skomentuj

Główna księgowa, pracownik biura czy operator koparko-ładowarki to niektóre ze stanowisk, na które chętnych poszukuje powołana niedawno Spółka Komunalna Żukowo. Zainteresowani mają czas do 17 czerwca na składanie CV.

Niedawno informowaliśmy, że Spółka Komunalna w Żukowie "otrzymała dodatkowy kapitał zakładowy":/aktualnosci/2009/06/zukowska-spolka-komunalna-szuka-pracownikow. Zdecydowali o tym miejscy radni, ponieważ spółka jest w stu procentach własnością gminy Żukowo.

Jak zapowiedział Mirosław Żeromski, prezes Zakładu Komunalnego, pieniądze mają być przeznaczone na zakup sprzętu, wyposażenie firmy. W tej chwili trwa też zapowiedziany nabór pracowników zakładu.

Z ogłoszenia opublikowanego na stronie internetowej Urzędu Gminy Żukowo wynika, że poszukiwane są osoby na stanowisko głównej księgowej, kierownika robót, pracownika biura, operatora koparko-ładowarki oraz pracownika fizycznego.

Zainteresowani mogą swoje CV oraz dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe składać do 17 czerwca w kancelarii w Urzędzie Gminy Żukowo lub przesyłać mailem na adres [email protected].

Szczegóły na "www.zukowo.pl.":http://www.zukowo.pl/index.php?SHOW=1&ID=776&DZIAL=29&PDZIAL=45

(Wojciech Drewka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

asystentka prezesaasystentka prezesa

0 0

Mam 20 lat, miseczka D, znam biegle francuski i umiem tyle co burmistrz i prezes, czyli niewiele. Chcę być asystentka prezesa. Nadaję się?
aha - moja pensja to minimum 4 tysiące i bryka do dyspozycji, wyjątkowo może być ciągnik, ale siodłowy.

12:20, 15.06.2009
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gratuluję poczucia hGratuluję poczucia h

0 0

Oj , nie wiem, czy się nadajesz... Obawiam się,że jak wyskoczysz z francuskim to poczują się gorsi i Cię zdyskwalifikują ... Też mam miseczkę D, lecz niestety prezes nie jest w moim typie. Więc cv tam nie złożę... Ale gdyby był... w moim typie - to bym złożyła to cv w j. rosyjskim, ciekawe czy by Rosjankę za 6 tys./mc-nie przyjął pan prezes!?...

13:13, 15.06.2009
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

asystentka prezesaasystentka prezesa

0 0

Nadmieniam także, że nie dam się klepać po zadku , łapać za miseczki i gdy prezes zażyczy sobie kawkę a`la żonka to powiem mu spadaj.
Widze, że szukają także pracownika fizycznego. Ma to jakiś związek z wuefem? Kolega nauczyciel szuka roboty.

14:07, 15.06.2009
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

........................................

0 0

rączki tez tak dziwnie trzyma
oj Burmistrzu ludzie patrzą i żona

18:14, 15.06.2009
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jedynak.Jedynak.

0 0

No ciekawy jestem kogo znajdą do spółki, podobno to już jest wiadomo, prezes też był najpierw wybrany a potem spółkę powoływali, bardzo ciekawe.

22:21, 15.06.2009
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%