Wiadomości

Zamknij

Kartuzy. Co z przejściem między dworcem a ul. Gdańską?

W.D. 14:57, 02.06.2026 Aktualizacja: 15:03, 02.06.2026
Skomentuj Kartuzy. Co z przejściem między dworcem a ul. Gdańską? fot.nadesłane

Nasz Czytelnik zaniepokoił się przyszłością ciągu pieszego wzdłuż torów, łączącego dworzec z ul. Gdańską w Kartuzach. - Czy będzie ono dostępne po zakończeniu budowy parkingu nieopodal dworca? - pyta. Urząd Miejski w Kartuzach uspokaja. 

Aktualnie ciąg pieszych jest zamknięty z powodu budowy parkingu. Od strony ul. Gdańskiej jest wstawiony płot, a od strony nowego parkingu nie widać, aby była kontynuacja chodnika - pisze nasz Czytelnik. 

Rzeczywiście w tej chwili trwają prace związane z budową parkingu przy ul. Kolejowej. W związku z tymi pracami nie ma możliwości poruszania się traktem wzdłuż torów, między ul. Gdańską a dworcem kolejowym. 

Sylwia Biankowska, zastępczyni burmistrza Kartuz podkreśla jednak, że po zakończeniu budowy parkingu przejście to nadal będzie dostępne dla pieszych. Od strony dworca wytyczone zostanie przejście dla pieszych umożliwiające wejście na ścieżkę wzdłuż torowiska. 

(W.D.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%