Zamknij
REKLAMA

Młodzowy kuch - legenda powraca

21:56, 03.12.2018 | Artykuł sponsorowany
fot.Królewiczanka

Ciasto drożdżowe - po kaszubsku "młodzowy kuch" - przygotowane zgodnie z babciną recepturą wprowadziła do swojej oferty Piekarnia Królewiczanka z Kamienicy Królewskiej. Nie może go zabraknąć na waszym świątecznym stole. Już od środy ten i inne wspaniałe wypieki będzie można kupić w nowym sklepie firmowym.

Piekarnia - Cukiernia Królewiczanka od wielu lat oferuje wypieki przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, zakorzenionymi w historii piekarniczej i cukierniczej Kaszub. Jednym z klasycznych wypieków jest młodzowy kuch, czyli wyśmienite, drożdżowe ciasto. Zostało ono przygotowane w oparciu o babciną recepturę. To idealny wybór na świąteczny stół. Ciasto jest też pięknie opakowane, więc może być doskonałym prezentem świątecznym.

fot.Królewiczanka

A zarówno młodzowego kucha, serniki, makowce czy pierniki i wiele innych wypieków, z których słynie Piekarnia Królewiczanka, będzie można już od środy 5 grudnia kupić w nowym sklepie firmowym w Kamienicy Królewskiej. Dla pierwszych 10 klientów przygotowane zostały niespodzianki.

Zamówienia na wszelkiego rodzaju wypieki świąteczne można również składać telefonicznie do 18 grudnia pod nr: 602 269 152 oraz we wszystkich z sześciu sklepów stacjonarnych.

fot.Królewiczanka

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone