Zamknij

Fleet Number ONE - największa flota samochodów Premium na Kaszubach

08:37, 04.01.2019 | Artykuł sponsorowany/FN1
REKLAMA

Jedź na Święta i Nowy Rok bezpiecznie NOWYM samochodem. Spotkajcie się w szerokim gronie!

Wyjazdy świąteczno-noworoczne, to okazja by spotkać się z najbliższymi, których nie mamy okazji odwiedzać zbyt często. To czas, gdy wszyscy chcą być razem z rodziną i spędzić go w jak najszerszym gronie. Wiele osób decyduje się też na rodzinne Święta i Nowy Rok w górskich miejscowościach wypoczynkowych. Wszystkie te sytuacje wymagają często od nas długich podróży, które w warunkach zimowych nie należą do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Co jednak można zrobić, aby to zmienić; aby nasza rodzinna podróż była bezpieczniejsza i bardziej komfortowa?

To proste - najlepiej skorzystać z nowoczesnej wypożyczalni samochodów, która dysponuje flotą nowych samochodów, klasy Premium, ponad standardowo wyposażonych. Fleet Number ONE specjalizuje się w takiej ofercie. Wszystkie samochody, które można wypożyczyć są nie starsze niż rok, a duża część, to praktycznie nowe pojazdy. W ofercie są samochody BMW w różnych klasach, w większości w pakiecie M. Podobnie jest z Mercedesami, które wyposażone są w pakiety AMG, czy innymi markami samochodów występującymi w specjalnych wersjach wyposażenia. W każdym z nich znajdziemy wspomniane systemy bezpieczeństwa, a w większości automatyczne skrzynie biegów.

Do wynajęcia naszego bezpiecznego pojazdu w firmie Fleet Number ONE potrzebne jest nam tylko prawo jazdy i dowód osobisty. To też okazja, by wynająć samochód o którym często marzymy i przekonać się w praktyce, czy to jest to! Najlepiej taki samochód zarezerwować wcześniej, telefonicznie +48 669 100 101 lub poprzez formularz rezerwacji na stronie www.Fn1.eu. Użytkownicy Facebooka czy Instagrama, też nie będą zawiedzeni, bo można również dokonać rezerwacji przez te aplikacje wpisując: FleetNumber.ONE

Samochody można odebrać w poszczególnych oddziałach firmy ulokowanych w różnych częściach Polski, lub wybrać opcję podstawienia samochodu pod konkretny adres. Można też skorzystać z opcji wynajęcia samochodu w jednym mieście i zwrotu w innym, jeśli tylko znajdują one się w obszarze obsługi przez Fleet Number ONE.

Zapraszając do skorzystania z usług Fleet Number ONE i wynajęcia nowego, bezpiecznego i komfortowego samochodu życzymy Wszystkim szczęśliwej podróży, Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, wspaniałej zabawy sylwestrowej i szczęścia oraz pomyślności w nowym roku!

PS. Już teraz warto pomyśleć o wyjeździe na ferie.

Mieszkańców Kaszub zapraszamy do naszego oddziału, który mieści się obok nowo wybudowanej Biedronki w Borkowie.

Fleet Number ONE
Oddział Żukowo
Borkowo, ul. Kartuska 16
infolinia: 669 100 101
Pn.- Pt. 8:00 - 18:00
Sob. 8:00 - 14:00

 

 

 

 

(Artykuł sponsorowany/FN1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone